REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Big Mouth” wkrótce powróci na Netfliksa z 3. sezonem. Znamy datę premiery animacji o dojrzewaniu nastolatków

Satyryczne i niepokorne animacje to niemalże amerykańska wizytówka. Swój wkład w gatunek ma również Netflix, który wyprodukował „BoJacka Horsemana” oraz „Big Mouth”. Nareszcie wiemy, kiedy kontrowersyjna produkcja powróci z 3. sezonem. Kolejne perypetie dojrzewających nastolatków poznamy za nieco ponad miesiąc.

22.08.2019
9:18
big mouth sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Na platformie Netflix nie brakuje animowanych produkcji, ale wbrew popularnemu stereotypowi wcale nie wszystkie są kierowane do młodszych odbiorców. Znajdziemy tam też wiele dzieł, które według wielu komentujących powinny być podawane ze znacznikiem „18+”. Niektóre z nich to filmy i seriale na licencji, ale nie brakuje tam także całkowicie oryginalnych dzieł (listę najwyżej ocenianych znajdziecie TUTAJ). Budzących zresztą w Stanach Zjednoczonych bardzo gorące dyskusje, bo dzieła takie jak „BoJack Horseman”, „Paradise PD”, „Nie ma jak w rodzinie” czy „Big Mouth” bez wahania i cenzury podejmują tematy depresji, seksu, religii, przemocy, uzależnień czy rasizmu.

Można się sprzeczać, czy zawsze robią to z równie dobrych skutkiem i czy są przy tym zabawne. Z tym ostatnim elementem poważne problemy miał choćby 2. sezon „Big Mouth”. Nie można jednak podważać ich kulturowej siły i popularności wśród widzów. Dlatego animowane Netflix Originals przeważnie otrzymują od platformy zielone światło na produkcję kolejnych odcinków.

Big Mouth sezon 3 - satyryczna animacja powróci na Netfliksa już 4 października.

Na temat szczegółów fabularnych nowej serii wiemy na razie niewiele. Dotychczas opublikowane materiały sugerują jednak, że wciąż będziemy mieli do czynienia z szalonymi sytuacjami związanymi z dorastaniem seksualnym grupy bohaterów. Możemy też raczej liczyć na utrzymanie podobnego stylu i estetyki. Poprzedni sezon „Big Mouth” poszedł mocno w absurdalny humor i magiczny, nonsensowny świat. Wydaje się, że w 3. odsłonie twórcy będą chcieli to kontynuować.

Głosy pod postaci występujące w „Big Mouth” podkładają m.in. Nick Kroll, John Mulaney, Jordan Peele, Fred Armisen, Jenny Slate, John Mulaney, Jessi Klein i Maya Rudolph. Nie wiadomo na razie, ile odcinków będzie liczyć 3. sezon, ale możemy już potwierdzić, że na pewno nie będzie ostatnim. Jeszcze w lipcu Netflix przedłużył serial aż do 6. serii.

REKLAMA
big mouth sezon 3 class="wp-image-315867"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA