REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Blue Beetle"? Film z uniwersum DC wpadł do VOD

Niedługo po kinowych premierach serwisy VOD, takie jak Netflix czy Disney+, nie pozwalają swoim subskrybentom długo czekać na hitowe produkcje, które dosyć szybko pojawiają się na platformach. Jednym z przykładów jest produkcja "Blue Beetle", która po zaledwie trzech miesiącach zniknęła z kin i pojawiła się na małych ekranach.

13.11.2023
15:44
Gdzie obejrzeć "Blue Beetle"? Film z uniwersum DC wpadł do VOD
REKLAMA

Na pojawienie się "Blue Beetle" w VOD zdecydowanie nie trzeba było długo czekać. Film, który w Polsce zadebiutował 18 sierpnia bieżącego roku, dosyć szybko został zdjęty z repertuaru i nic dziwnego - produkcja w reżyserii Angela Manuela Soto osiągnęła finansową klapę. Przy budżecie w wysokości 104 mln dol. tytuł zarobił niespełna 130 mln dol. Porażki superbohaterskiego filmu z uniwersum DC można dopatrywać się w wielu aspektach, a jednym z nich jest niefortunny czas premiery - "Blue Beetle" pojawił się bowiem miesiąc po debiucie "Barbie" i "Oppenheimera", przez co został nieco zepchnięty na drugi plan. Ponadto ze względu na trwający wówczas strajk zarówno scenarzystów, jak i aktorów, film nie mógł być promowany. I mimo że "Blue Beetle" w większości zniknął już z kinowych repertuarów, superbohaterski tytuł po zaledwie trzech miesiącach od daty premiery pojawił się w serwisach VOD.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "Blue Beetle"? Film jest dostępny m.in. w serwisach Canal+ i Player

"Blue Beetle" w reżyserii Angela Manuela Soto skupia się na historii Jaimego Reyesa, który tuż po ukończeniu college'u wraca do domu pełen aspiracji i planów na przyszłość. Szukając swojego życiowego celu, Jaime nieoczekiwanie staje się posiadaczem tajemniczego, starożytnego przedmiotu - Skarabeusza. Wytwór obcej biotechnologii wybiera chłopaka na symbiotycznego gospodarza, dzięki czemu Jaime otrzymuje wyjątkową zbroję, która umożliwia mu dysponowanie niezwykłą mocą, stając się tym samym nowym superbohaterem. W rolach głównych wystąpili Xolo Mariduena, Bruna Marquezine, Becky G, Damian Alcazar, George Lopez oraz Adriana Barraza.

Film "Blue Beetle" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach Canal+, Apple TV, Player, MEGOGO, Rakuten oraz TVSmart. Produkcja z uniwersum DC od 18 listopada będzie również dostępna w HBO Max.

Zwiastun filmu "Blue Beetle" (2023)
REKLAMA

W Spider's Web podpowiadamy, gdzie obejrzeć najpopularniejsze kinowe hity:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA