REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"? Produkcja jest już w VOD

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia", czyli ostatnia już część kultowej serii z Harrisonem Fordem w roli głównej, w Polsce zadebiutowała w kinach pod koniec czerwca. Ci, którzy nie mieli okazji obejrzeć filmu na dużych ekranach lub chcą zobaczyć go jeszcze raz, będą mieli okazję powtórzyć seans - produkcja trafiła bowiem do Disney+.

15.12.2023
9:22
Gdzie obejrzeć film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"? Produkcja jest już w VOD
REKLAMA

Artykuł został zaktualizowany o nowe informacje.

REKLAMA

Film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" na świecie zadebiutował 18 maja 2023 roku, natomiast w polskich kinach pojawił się ponad miesiąc później - 30 czerwca. Finał serii był wzruszający nie tylko dla widzów, którzy Harrisona Forda w roli nieustraszonego archeologa mieli okazję oglądać od 1981 roku, ale również dla samego odtwórcy głównej roli - podczas premiery w Cannes wzruszony aktor został nagrodzony kilkuminutową owacją na stojąco. Po zaledwie dwóch miesiącach od kinowego debiutu, ostatnia część przygód Indiany Jonesa z Harrisonem Fordem w roli głównej zadebiutowała w VOD. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć produkcję.

Na temat Indiany Jonesa pisaliśmy także w innych artykułach na łamach Spider's Web:

Gdzie obejrzeć "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"? Film jest już w Disney+

Akcja "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" rozpoczyna się w 1969 roku, kiedy Stany Zjednoczone i Rosja rywalizują ze sobą o podbój kosmosu. Niedługo później Jonesa odwiedza jego chrześnica - Helena Shaw. Celem kobiety jest odnalezienie rzadkiego artefaktu, powierzonego Jonesowi przez jej ojca lata temu. Po tym, gdy podstępna Helena kradnie Tarczę Archimedesa, Indy po raz ostatni przed przejściem na emeryturę zakłada swój słynny kapelusz i rozpoczyna pościg. Tymczasem były nazista Jurgen Voller także czyha na cenny artefakt, wobec którego ma już swoje plany. W rolach głównych wystąpili Harrison Ford, Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Antonio Banderas, Karen Allen oraz John Rhys-Davies, a za kamerą stanął James Mangold.

REKLAMA

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" dostępny jest w serwisach Prime Video, Rakuten, MEGOGO oraz Apple TV w ramach kupna. Od dzisiaj jest już dostępny w Disney+.

Zwiastun filmu "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA