REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"? Produkcja jest już w VOD

Ostatnia część przygód charyzmatycznego archeologa Indiany Jonesa właśnie wpadła do VOD. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" z Harrisonem Fordem w roli głównej.

29.08.2023
12:21
Gdzie obejrzeć film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"? Produkcja jest już w VOD
REKLAMA

Film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" na świecie zadebiutował 18 maja 2023 roku, natomiast w polskich kinach pojawił się ponad miesiąc później - 30 czerwca. Finał serii był wzruszający nie tylko dla widzów, którzy Harrisona Forda w roli nieustraszonego archeologa mieli okazję oglądać od 1981 roku, ale również dla samego odtwórcy głównej roli - podczas premiery w Cannes wzruszony aktor został nagrodzony kilkuminutową owacją na stojąco. Po zaledwie dwóch miesiącach od kinowego debiutu, ostatnia część przygód Indiany Jonesa z Harrisonem Fordem w roli głównej zadebiutowała w VOD. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć produkcję.

REKLAMA

Czytaj także:

Gdzie obejrzeć "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"? Film jest dostępny w serwisach Prime Video, Rakuten oraz Apple TV

Akcja "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" rozpoczyna się w 1969 roku, kiedy Stany Zjednoczne i Rosja rywalizują ze sobą o podbój kosmosu. Niedługo później Jonesa odwiedza jego chrześnica - Helena Shaw. Celem kobiety jest odnalezienie rzadkiego artefaktu, powierzonego Jonesowi przez jej ojca lata temu. Po tym, gdy podstępna Helena kradnie Tarczę Archimedesa, Indy po raz ostatni przed przejściem na emeryturę zakłada swój słynny kapelusz i rozpoczyna pościg. Tymczasem były nazista Jurgen Voller także czyha na cenny artefakt, wobec którego ma już swoje plany.

REKLAMA

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" dostępny jest w serwisach Prime Video, Rakuten oraz Apple TV w ramach kupna.

Zwiastun filmu "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA