REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Barbie - gdzie obejrzeć? Film wreszcie trafił do polskich serwisów VOD

Choć "Barbie" znajdziecie jeszcze w niektórych kinach, to film właśnie trafił do VOD. Sprawdzamy, gdzie go obejrzeć.

12.09.2023
9:18
barbie online premiera hbo max
REKLAMA

Tekst został zaktualizowany o nowe informacje. Produkcja trafiła już do HBO Max.

Zapewne z nostalgiczną łezką w oku wspominacie nie tak dawne czasy, kiedy to HBO Max chwaliło się 45-dniowym okienkiem dystrybucyjnym. Taki "Batman" nie zdążył jeszcze zejść z wielkich ekranów, a już zagościł na platformie. To jednak było pokłosiem pandemicznej rzeczywistości i teraz, kiedy władzę w Warner Bros. Discovery przejął słynący ze swej niechęci do streamingu David Zaslav, nie ma żadnych reguł. Każdy z tytułów rozpatrywany jest indywidualnie.

Film trafił do HBO Max 15 grudnia 2023 roku.

REKLAMA

Barbie - gdzie obejrzeć hit wakacji? Na przykład w Playerze

Produkcja trafiła do polskich serwisów VOD. W swojej ofercie mają ją:
- HBO Max w ramach abonamentu
- Player, 40 zł za wypożyczenie
- Canal+ Online, 49,99 zł za wypożyczenie
- Rakuten, 49,99 zł za wypożyczenie
- Vectra, 39,99 zł za wypożyczenie

Podczas spotkania z inwestorami David Zaslav potwierdził, że "Barbie" trafi na HBO Max tej jesieni. Niby lato już trochę trwa i ten czas powoli się zbliża, ale szef Warner Bros. Discovery zaznaczył jednocześnie, że chce, aby film jak najdłużej gościł na ekranach kin:

Wierzymy w okienko dystrybucyjne. Pozwólmy filmowi przez nie przejść, ograć się, zbudować markę, a potem wejść na PVOD. Przejdźmy przez te ekonomiczne okienka, które działają od zawsze i myślimy, że działają wyjątkowo dobrze. I dopiero wtedy wpuścimy go na Max. A kiedy pojawi się na Max myślimy, że i tam odniesie sukces, a zdarzy się to jesienią.

Barbie - online - HBO Max

Kilka tygodni temu Warner Bros. Discovery ogłosiło, kiedy film trafi do serwisów PVOD. Miało się to stać września, a dokładnie - we wtorek 5 września. I rzeczywiście produkcja dostępna jest już legalnie do obejrzenia w internecie.

Dla jasności: Warner Bros. Discovery gra tu według dobrze nam znanych reguł. Dopóki film będzie zarabiał w kinach, dopóty będzie w nich wyświetlany. Właśnie trafił do serwisów PVOD, czyli można go wypożyczyć lub wykupić. Dopiero w następnej kolejności pojawi się na HBO Max (przy tego typu produkcjach daty premier na amerykańskim Max i polskim HBO Max zazwyczaj się pokrywają), gdzie subskrybenci obejrzą go bez dodatkowych opłat.

Czytaj także:

REKLAMA

Warner Bros. Discovery nie podało jednak, kiedy dokładnie "Barbie" trafi do streamingu abonamentowego. Biorąc pod uwagę wypowiedź Davida Zaslava, zanim pojawi się na HBO Max może minąć nawet jeszcze kilka miesięcy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA