REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Showmax wstrzykuje nam jeszcze więcej Botoksu. Oficjalny zwiastun serialu Patryka Vegi

Popularny reżyser szykuje serial dla osób o mocnych nerwach. Film Botoks zadebiutował całkiem niedawno na ekranach multipleksów w całej Polsce i od razu stał się jednym z większych hitów ostatnich lat. Kontrowersyjna produkcja niebawem doczeka się również swojej wieloodcinkowej wersji.

11.01.2018
19:40
botoks patryk vega polityka
REKLAMA
REKLAMA

Patryk Vega we współpracy z serwisem Showmax postanowił rozszerzyć swoje owiane złą sławą dzieło i nakręcić na jego podstawie serial wbijający w fotel. Pierwowzór serii Botoks dał się poznać jako film realizujący tabloidowe tytuły i przesiąknięty żartami najniższego kalibru. Vega, niezrażony negatywnymi opiniami krytyków, po raz kolejny wykorzystuje sprawdzone mechanizmy, które świetnie się sprzedają.

Właśnie ruszyła kampania promocyjna nowego serialu Patryka Vegi.

Platforma VOD wypuściła do sieci pierwszy zwiastun promujący serial Botoks. Podobnie jak w przypadku jego kinowej wersji, zajawka nasycona jest brutalnymi historiami ze świata koncernów farmaceutycznych i polskich szpitali. Vega ponownie karmi nas kontrowersją i niesmacznymi wątkami.

Zgodnie z zapowiedzią, nowa produkcja przypomina rozszerzoną wersję filmu.

Na podstawie zwiastuna możemy stwierdzić, że sześcioodcinkowa wersja Botoksu skupi się w głównej mierze na rozwinięciu wątków postaci drugoplanowych. Można dostrzec, że reżyser wysunął na pierwszy plan postać Marka, w którego wcielił się Sebastian Fabijański. Serial wyjawi nam sekret bohatera – przede wszystkim przybliży kwestie związane ze zmianą przez niego płci.

 class="wp-image-124201"

W serialu Vegi jeszcze lepiej poznamy także historię Darka, granego przez Tomasza Oświecińskiego. Mężczyzna, podobnie jak w filmie, jest ratownikiem medycznym, który w niecodzienny sposób obsługuje karetkę pogotowia. Na małym ekranie nie zabraknie również bezwzględnej Beaty – lekarki SOR-u i Danieli, która dzięki medycynie estetycznej z brzydkiego kaczątka stała się piękną, pewną siebie pracownicą przemysłu farmaceutycznego. Botoks ponownie przybliży nam także losy Magdy, ginekolog będącej specjalistką od wykonywania aborcji czy słynnej pani chirurg, Patrycji.

Serial utrzymuje poziom podobny do jego kinowej wersji.

Patryk Vega stawia przede wszystkim na szokowanie widzów. Reżyser po raz kolejny przeładowuje swoje dzieło wnikliwymi opisami seksualnych zbliżeń bohaterów, nie stroni też od żartów najniższych lotów. Możemy spodziewać się zatem przerysowanych, karykaturalnych postaci, które każde wypowiedziane zdanie okraszają mocną "kurwą".

Reżyser ma już na swoim koncie powstały w 2005 roku serial Pitbull, który okazał się sporym sukcesem, dzięki mocnemu scenariuszowi i dobrze zagranym postaciom. Produkcja spotkała się z przychylnymi opiniami widzów i krytyków, a także stała się bodźcem do nakręcenia całej serii filmów Patryka Vegi. Co więcej, reżyser stworzył również kilkuodcinkową wersję filmu Służby specjalne, która przeszła jednak bez większego echa.

REKLAMA

Premiera serialu Botoks przewidziana jest na 31 stycznia tego roku w serwisie Showmax.

Zobaczymy wówczas pierwszy odcinek. Kolejne będą pojawiały się co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA