REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie widzieliście jeszcze Botoksu? Film Patryka Vegi właśnie trafił do serwisu Showmax, więc jest okazja

W ofercie Showmaksa pojawił się jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat. Od dziś abonenci serwisu mogą oglądać Botoks Patryk Vegi.

30.03.2018
8:25
Botoks w Showmax
REKLAMA
REKLAMA

Jedną z najczęściej wymienianych zalet Showmaksa jest dostępność polskich filmów. Rodzime produkcje pojawiają się w ofercie platformy nawet kilka miesięcy po ich kinowej premierze. Do listy krajowych tytułów, które możemy obejrzeć w tej usłudze VoD czas dodać kolejną pozycję.

W katalogu serwisu pojawił się właśnie film Botoks.

Patryk Vega ukazuje losy czterech kobiet pracujących w służbie zdrowia. Wszystkie pracują w tym samym szpitalu, w którym codziennie dochodzi do patologicznych sytuacji. Każda z bohaterek zmaga się z innymi problemami, które popychają je do niecodziennych działań.

Botoks to jedna z najgłośniejszych polskich produkcji ostatnich lat. Produkcja została najczęściej oglądanym filmem ubiegłego roku w rodzimych kinach. Tylko w pierwszy weekend wyświetlania obejrzało go ponad 711 tys. osób. Mimo to Botoks spotkał się z negatywnymi recenzjami. Reżyserowi Patrykowi Vedze zarzucano przerysowanie i absurdalność historii, która rzekomo miała być oparta na faktach. Owocem tego jest aż 10 nominacji do tegorocznych Węży, czyli polskich antynagród. Część widzów zgadzała się z opiniami krytyków, jednak Botoks zyskał sobie sporą rzeszę fanów. Dyskusje nad realizmem filmu trwają do dziś.

Vega twardo obstawiał przy swoim i zdecydował się nawet na powrót do tego uniwersum.

Na potrzeby Showmaksa powstał sześcioodcinkowy serial Botoks, który można oglądać w serwisie VoD. Ponadto w katalogu platformy znajdziemy inne filmy reżysera, takie jak nakręcone przez niego części Pitbulla, Służby specjalne czy krótkometrażowy Czerwony punkt.

REKLAMA

Obecnie Patryk Vega pracuje nad serialem Toksyna, opartym na powieści o tym samym tytule Sławomira Jastrzębowskiego. Filmowiec planuje także powstanie kontynuacji swojej najnowszej produkcji, czyli Kobiet mafii. W grę wchodzą dwa kolejne filmy oraz nowy serial.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA