REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fani "Bridgertonów" wysyłają roznegliżowane filmy, żeby otrzymać rolę w serialu Netfliksa

Dyrektorka castingów do serialu "Bridgertonowie" zdradziła, że dostaje mnóstwo niechcianych e-maili od fanów, których zawartość jest dosyć pikantna. Okazuje się, że nadawcy wiadomości walczą o rolę jednej z postaci, wysyłając swoje roznegliżowane zdjęcia i filmy.

05.07.2024
18:52
bridgertonowie casting nagie zdjecia filmy emaile
REKLAMA

"Bridgertonowie" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, którego 3. sezon zadebiutował na platformie w połowie maja. Fabuła najnowszej odsłony skupia się na relacji Penelope Featherington i Colina Bridgertona oraz na kolejnym pokoleniu debiutantek, które usiłuje wyrobić sobie pozycję w wyższych sferach. Produkcja znana jest nie tylko ze swoich wyjątkowych historii i pięknej scenografii z epoki, ale również z namiętnych i zmysłowych scen seksu, do których odniosła się dyrektorka castingów do serialu, Kelly Valentine Hendry.

REKLAMA

Dyrektorka castingów do "Bridgertonów" otrzymuje mnóstwo e-maili z roznegliżowanymi zdjęciami i filmami

Kelly Valentine Hendry, dyrektorka castingów do serialu "Bridgertonowie", została zaproszona do podcastu Should I Delete That? autorstwa Em Clarkson and Alex Light, gdzie opowiedziała o niechcianych e-mailach od fanów. Hendry zdradziła, że niemal cała skrzynka jest pełna pikantnych wiadomości od widzów "Bridgertonów", które musi nieustannie usuwać:

Codziennie dostaję najbardziej niewiarygodne filmy, których nie chcę otrzymywać. W zasadzie to seks. Nie jest to oczywiście prawdziwy seks, ale materiały, które do mnie przychodzą, są dosyć mocne. To nie są nagie zdjęcia, ale do nagości im niedaleko. To trochę smutne, serio

- powiedziała.

Wiemy, że 4. sezon "Bridgertonów" na pewno powstanie. Jak podaje Serialowa, zdjęcia do nowych odcinków mają rozpocząć się latem, a prace nad scenariuszem ruszyły już jakiś czas temu. Wciąż nie wiadomo jednak, na czym będzie skupiała się najnowsza odsłona - zgodnie z kolejnością książek Julii Quinn 3. sezon miałby skupiać się na historii Benedicta, a nie na romansie Colina i Penelope. Mimo że twórcy nie potwierdzili jeszcze, o czym będzie kolejny sezon, fanki zaczęły walczyć o rolę Sophie Beckett, ukochanej Benedicta Bridgertona.

O serialu "Bridgertonowie" czytaj w Spider's Web:

Jakiś czas temu Nicola Coughlan, odtwórczyni roli Penelope Featherington, zdradziła, że chciała pokazać się całkowicie naga przed kamerą, aby pokazać, że nie obchodzą jej słowa krytyki wobec jej ciała:

REKLAMA

Jest jedna scena, w której jestem przed kamerą całkiem naga, to był mój pomysł, mój wybór. Po prostu czułam, że chciałam tym powiedzieć: "pieprzcie się" w całej tej rozmowie na temat mojego ciała. To było niesamowicie wzmacniające. W tamtej chwili poczułam się piękna i pomyślałam: "Kiedy będę mieć 80 lat, chcę spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie, jak cholernie seksownie wyglądałam!"

- skomentowała aktorka.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA