REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowe postacie, nowe romanse. "Bridgertonowie" powracają w pierwszym zwiastunie 2. sezonu

2. sezon serialu "Bridgertonowie" Netfliksa zagości w serwisie już w przyszłym miesiącu. Czasu zostało niewiele - fani produkcji dopiero dziś mają możliwość obejrzeć pierwszy teaser produkcji. Czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie? Rzućmy okiem.

14.02.2022
18:47
bridgertonowie sezon 2 teaser zwiastun kiedy premiera serial netflix
REKLAMA

Gdyby nie nieoczekiwany sukces pewnego popularnego koreańskiego serialu, "Bridgertonowie" wciąż gościliby na szczycie listy najchętniej oglądanych produkcji odcinkowych serwisu Netflix. Tak czy inaczej, sukces tej adaptacji bestsellerowych powieści o perypetiach ósemki rodzeństwa z potężnego rodu był co najmniej spektakularny (wyświetlono ją na 82 mln kont w pierwszych 4 tygodniach od premiery).

Niecierpliwie wyczekujący 2. sezonu fani produkcji nie są rozpieszczani materiałami promocyjnymi. Dotychczas mogli zobaczyć zaledwie jeden krótki fragment nowej odsłony, którą zaprezentowano podczas jednej z imprez streamingowego giganta (TUDUM). Teraz do sieci trafił trwający nieco ponad minutę teaser.

REKLAMA

Bridgertonowie, sezon 2. - teaser serialu Netfliksa

REKLAMA
Bridgertonowie, sezon 2 - teaser

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że kontynuacja losów Daphne i jej rodzeństwa nie uwzględni powrotu lubianej postaci księcia Hastingsa. Twórcy poinformowali też, że 3. i 4. sezon "Bridgertonów" na pewno powstaną.

Fani mogą spodziewać się nowych bohaterów i romansów. W nadchodzącej odsłonie skupimy się na nowej relacji lorda Anthony'ego Bridgertona, który próbuje znaleźć dla siebie idealną kandydatkę na żonę. Podczas gdy rodzina chce, by ten związał się z Edwiną, mężczyzna jest zdecydowanie bardziej zainteresowany jej starszą siostrą. Poznamy też przeszłość tytułowego rodu i zobaczymy sporo retrospekcji - ich bohaterem będzie m.in. nieżyjący już Edmund Bridgerton.

Bridgertonowie: premiera 2. sezonu już 25 marca na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA