REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Była dziewczyna Armiego Hammera oskarżyła go o gwałt

Kariera gwiazdy „Tamtych dni, tamtych nocy” wcześniej stała pod znakiem zapytania, ale nowe zarzuty mogą ją definitywnie zakończyć. Kiedy w mediach ucichła burza związana z jego dość osobliwymi fantazjami, pojawiły się nowe, poważniejsze oskarżenia. Armie Hammer miał pobić i zgwałcić jedną ze swoich byłych dziewczyn.

19.03.2021
13:17
Armie Hammer oskarżony o gwałt. "Myślałm, że mnie zabije"
REKLAMA
REKLAMA

W styczniu zza Oceanu dotarły do nas szokujące doniesienia z życia prywatnego Armiego Hammera („Tamte dni, tamte noce”, „Jeździec znikąd”, „Rebeka”). W sieci opublikowano fragmenty wiadomości jakie miał wysyłać aktor. Wynikało z nich, że Hammer określał siebie jako „stuprocentowego kanibala” i deklarował, że chciałby spróbować krwi (sic!) swojej rozmówczyni zwracającej się do niego per „Daddy” (pl. Tatuś). Aktor odniósł się do tych wycieków i je zdementował.

W ujawnionej korespondencji jest też mowa o skłonnościach do sadyzmu. Może się to wiązać z nowymi oskarżeniami wobec aktora. Effie, jedna z byłych partnerek Hammera, zwołała z pełnomocniczką konferencję prasową na Zoomie. Miała z nim romansować w latach 2016-2020, kiedy ten był żonaty. Opowiedziała o traumatycznym zdarzeniu, które miało mieć miejsce niemal cztery lata temu.

24 kwietnia 2017 r. Armie Hammer przez cztery godziny brutalnie mnie gwałcił. W tym czasie uderzał moją głową o ścianę, powodując obrażenia na mojej twarzy. Popełnił także inne akty przemocy, na które nie wyraziłam zgody — mówiła Effie.

24-latka odczytując oświadczenie, zalała się łzami. Wyznała, że próbowała uciec, ale aktor jej na to nie chciał pozwolić. — Myślałam, że mnie zabije — dodała. Aktor miał uderzać ją pejczem po stopach tak mocno, że przez kolejny tydzień bolały ją z każdym stawianym krokiem.

34-letni aktor już odpowiedział na zarzuty. Twierdził, że do aktów seksualnych miało dochodzić za obopólną zgodą. Jego pełnomocnik w oświadczeniu napisał, że są w posiadaniu wiadomości między Hammerem i Effie. Nie chce ich na razie upubliczniać, ale uważa, że podważają jej oskarżenia.

Są wśród nich zdjęcia oraz wulgarne prośby dotyczące konkretnych pragnień powódki. Pan Hammer odpowiedział w sposób, który nie pozostawia wątpliwości: nie chciał spełnić jej próśb i tkwić w takiej relacji — czytamy w oświadczeniu.

„USA Today” opublikowało zdjęcie, które ma być potwierdzeniem tego, że jednak byli w relacji. Portal podaje, że policja Policja z Los Angeles rozpoczęła śledztwo w sprawie popełnienia przez Armiego Hammera przestępstwa.

REKLAMA

Armie Hammer nigdy nie był topowym nazwiskiem Hollywoodu, ale grał w kilku popularnych i uznanych filmach (masę fanów i rozpoznawalność dała mu głównie rola w filmie „Tamte dni, tamte noce” z 2017 r.. Stawiane przez wiele kobiet oskarżenia przekreśliły mu na razie szanse na kontynuowanie kariery.  Aktor już został wyrzucony z serialu „The Offer”, który miał przedstawiać kulisy powstawania „Ojca chrzestnego”. Odszedł również z produkcji „Shotgun Wedding”, w którym miał wystąpić u boku Jennifer Lopez. Mieliśmy go również zobaczyć m.in. w „Śmierci na Nilu” i kontynuacji filmu „Tamte dni, tamte noce”, ale producenci będą raczej woleli poczekać do wyjaśnienia sprawy.

*zdjęcie główne: kadr z YouTube / FUTUREPREVIEWSLLC

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA