REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Armie Hammer pogrąża się jeszcze bardziej. Jego wpis z Instagrama znalazł się pod lupą policji

Nie jest dobrze. Zaczęło się od podejrzeń w stosunku do Hammera o bycie kanibalem, a na tym etapie mamy już do czynienia z międzynarodową aferą z Miss Kajmanów w tle. Czy to już koniec kariery Armie Hammera?

19.01.2021
12:19
Armie Hammer w filmie Netfliksa Rebeka
REKLAMA
REKLAMA

Choć Hammer nie był nigdy pierwszoligowym hollywoodzkim aktorem, to z pewnością niemała część widzów kojarzy go z takich filmów jak „Kryptonim U.N.C.L.E.”, „Tamte dni, tamte noce” czy ostatnio „Rebeka”. Mogły to być jednak jego ostatnie wysokoprofilowe role, gdyż to co dzieje się wokół aktora, to istny pocałunek śmierci dla jego kariery.

W zeszłym tygodniu na światło dzienne wyszły zapisy jego rozmów z kobietami za pośrednictwem komunikatorów, w których to Armie Hammer objawiał swoje ciągoty w kierunku kanibalizmu. Nawet jeśli to tylko fantazje, to dość kontrowersyjne, ale kim jesteśmy, by je oceniać?

Gorzej zrobiło się jednak później, gdy opublikowano posty z tajnego, prywatnego konta aktora, na których można było znaleźć kontrowersyjne wpisy, m.in. odnoszące się do jego uwielbienia dla wszelkiej maści używek.

Szczególne zamieszanie wzbudził jednak inny wpis Hammera, ten dotyczący niewybrednego żartu sugerującego, że podczas odwiedzin dzieci przebywających na Kajmanach spotykał się też, w celach erotycznych, z kobietą, którą nazwał „Miss Kajmanów”. Wpis okraszony był zdjęciem kobiety na łóżku w bieliźnie, w dość jednoznacznej pozie.

To, co miało być, jak rozumiem, żartem (słabym, przyznaję, ale raczej żartem) obróciło się właśnie przeciwko Hammerowi ze zdwojoną siłą. Przede wszystkim dlatego, że zareagowali na niego z niepokojem organizatorzy konkursu Miss Kajmanów. I zrobiło się gorąco.

Komitet konkursowy jest bardzo zaniepokojony nagraniem wideo i chciałby potwierdzić, że kobieta nie jest panującą Miss Kajmanów i nie ma powiązań z konkursem. Komitet oraz panująca obecnie Miss Kajmanów, Mariah Tibbetts, traktują tę sprawę z najwyższą powagą: została ona zgłoszona policji.

Rola Miss Kajmanów polega po części na byciu wzorem do naśladowania dla młodych kobiet z Kajmanów, a sposób przedstawienia kobiety w tym filmie jest sprzeczny ze wszystkim, za czym opowiada się nasza organizacja. W związku z tym Komitet zwraca się do pana Hammera o natychmiastowe usunięcie wszelkich odniesień do Miss Kajmanów z jego kanałów w mediach społecznościowych – czytamy w oświadczeniu organizatorów konkursu piękności.

Do sprawy odniósł się sam Hammer, przyznając się do winy i jednocześnie potwierdzając, bo można było mieć do niedawna wątpliwości, czy opublikowane posty to nie fejki spreparowane przez jakiś atak hakerów, tylko prawdziwe wpisy aktora.

Chciałbym wyjaśnić, że osoba na moim filmie to nie jest Miss Kajmanów. Szczerze przepraszam za zamieszanie, które mogłem wywołać moim głupim poczuciem humoru. Przesyłam głębokie wyrazy współczucia dla Miss Kajmanów, której nie znam, a także całej organizacji, ponieważ nie miałem zamiaru sugerować, że kobieta z filmu to Miss Kajmanów – napisał Armie Hammer.

REKLAMA

Gorszego początku nowego roku aktor nie mógł sobie chyba wyobrazić.

Mamy kolejny dowód na to, że w internecie nic nie ginie i czasem warto powstrzymać swoje ciągoty do pisania czegokolwiek, co nam ślina na język przyniesie i publikowania filmików, które kiedyś mogą zostać wykorzystane przeciwko nam. Jak widać, nic dobrego z tego nie wynika.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA