REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Obraz ostry jak humor w "The Office PL". Na Canal+ online wjechały nowe kanały i treści w 4K

Canal+ online konsekwentnie poszerza ofertę 4K. Już teraz za pośrednictwem serwisu możecie w najwyższej możliwej jakości obrazu oglądać telewizję oraz filmy, seriale i programy z biblioteki VOD. Ostre jak brzytwa "The Office PL" na wieczór? Nie ma problemu. Meczyk PKO BP Ekstraklasy przy niskoprocentowym napoju chłodzącym? Odpalaj.

20.05.2022
15:25
the office pl canal+ 4k
REKLAMA

Canal+ się nie obija. Jego serwis streamingowy rośnie w siłę, bo oferta 4K od Canal+ online właśnie się powiększyła o kilka kanałów telewizyjnych oraz filmy, seriale i programy w bibliotece VOD. Co jednak najlepsze, nie trzeba wnosić za to żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy odpalić platformę i cieszyć się nowymi doznaniami wizualnymi.

Jeśli cenicie sobie wysoką jakość obrazu, oferta Canal+ online skierowana jest właśnie do was. Oto właśnie do oferty kanałów telewizyjnych w 4K dołączyło Canal+ 4K Ultra HD i Eleven Sports 1 4K. Do tego wybrane produkcje takie jak "Powrót", "The Office PL", czy "Planeta Singli. Osiem historii" właśnie pojawiły się wśród tytułów dostępnych z ostrym jak brzytwa obrazem.

REKLAMA

Coraz więcej treści 4K w Canal+ online

Biblioteka treści 4K na Canal+ online sukcesywnie się powiększa. Właśnie dołączyły do niej filmy, seriale, dokumenty i oryginalne produkcje własne Canal+. Jakby tego było mało można w niej znaleźć również wybrane mecze PKO BP Ekstraklasy i LaLiga. Jeśli więc jesteście fanami sportowych emocji, za pośrednictwem serwisu nawet na lekkim rauszu ostro i wyraźnie obejrzycie udostępnione rozgrywki.

Canal+ online - oferta 4K

Jeśli jesteście subskrybentami Canal+ online nie musicie za nie dodatkowo płacić. Canal+ 4K Ultra HD oraz filmy i seriale w 4K zostały udostępnione użytkownikom serwisu z paczką kanałów Canal+ oraz osóbom, które korzystają z serwisu w ramach posiadanej oferty satelitarnej. Eleven Sports 1 4K trafiło natomiast do pakietu "Eleven Sports & Polsat Sport Premium".

Kanały i treści w 4K zostały udostępnione w aplikacji Canal+ online na następujących urządzeniach:

  • Telewizorach Sony (Android TV 2017 - 2021)
  • Telewizorach Samsung (Tizen 2018, 2020, 2021)
  • Dekoderach CANAL+ BOX 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick oraz NvidiaShield
REKLAMA

Canal+ online - cena i oferta

Jeśli dopiero teraz zainteresowaliście się ofertą Canal+ online, nie zwlekajcie. Z serwisu można aktualnie korzystać w wyjątkowo niskiej cenie. Wykupując subskrypcję w tym momencie, za paczkę Canal+ przez pierwsze trzy miesiące będziecie płacić jedynie 29 zł/msc. W zamian otrzymacie dostęp do najlepszych oryginalnych produkcji CANAL+, seriali, filmów oraz sportu na żywo, w tym m.in. meczów PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów tenisowych cyklu WTA Tour.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA