REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Szykujcie się na dostawę Kropliczanki. "The Office PL" dostanie 2. sezon

Załoga Kropliczanki niedługo powróci do Canal+. "The Office PL" otrzyma 2. sezon, w którym, zgodnie z logiką sequeli, będzie jeszcze śmieszniej niż dotychczas. Twórcy zapowiadają bowiem więcej niegrzecznego humoru. Zdjęcia do kontynuacji polskiej wersji serialu opartego na popularnej marce BBC rozpoczną się jeszcze tej wiosny.

23.03.2022
19:55
the office pl 2 sezon canal+
REKLAMA

Canal+ zapowiada, że przyjdzie nam powrócić do biura Kropliczanki. "The Office PL" otrzyma bowiem 2. sezon, w którym ponownie przyjdzie zobaczyć nam znanych i lubianych już bohaterów. Niezwyczajni pracownicy korporacji i ich co-prezesi mają nam zapewnić jeszcze więcej śmiechu niż dotychczas.

W 2. sezonie "The Office PL" powrócimy do (prowizorycznej) korporacji zajmującej się produkcją Kropliczanki. Osią fabuły mają być dalsze losy pracowników firmy i co-prezesów Patrycji i Michała, którzy, tak jak dotychczas, będą prześcigać się w głupich pomysłach. Ale tym razem gra ma się toczyć o jeszcze wyższą stawkę.

REKLAMA

The Office PL - serial otrzymał 2. sezon

Tak to już w sequelach bywa, że nie może być mowy o powtórce z rozrywki. W 2. sezonie "The Office PL" nie zabraknie więc nowych bohaterów, a twórcy mają zamiar podkręcić tempo i cięty humor.

Co mają wspólnego scenarzyści THE OFFICE PL i Michał Holc, główny bohater serialu? Nie specjalnie przejmujemy się tym, że możemy kogoś obrazić. Kiedy pisaliśmy pierwszy sezon nie wiedzieliśmy jak serial zostanie przyjęty, w końcu mierzyliśmy się z legendą. Teraz, kiedy wiemy, że reakcje były bardzo dobre, możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije Kropliczanki. W drugim sezonie będzie kilku nowych bohaterów, kilka bardzo ciekawych występów gościnnych, ale to co się nie zmieni to humor i sytuacje, które z jednej strony śmieszą, z drugiej każą się wstydzić za bohaterów

- mówi Łukasz Sychowicz, head writer serialu.

The Office PL - kiedy premiera 2. sezonu serialu?

Porywając się na realizacje polskiej wersji "The Office" Canal+ podjął spore ryzyko. To w końcu rozpoznawalna na całym świecie marka, zapoczątkowana przez BBC, a jej amerykańska odsłona stała się kultowa. Poprzeczka dla twórców rodzimej produkcji była więc zawieszona bardzo wysoko.

Jak się jednak okazało, ryzyko się opłaciło. Pierwszy sezon "The Office PL" stał się hitem platformy Canal+, a do tego dostał całkiem entuzjastyczne recenzje. Czy kontynuacji uda się powtórzyć ten sukces? O tym przekonamy się już całkiem niedługo.

REKLAMA
The Office PL - Canal+ - 2. sezon

Serial nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Wiadomo jednak, że twórcy i aktorzy wrócą do biura Kropliczanki jeszcze w tym roku. Zdjęcia do 2. sezonu "The Office PL" rozpoczną się już tej wiosny.

Dotychczasowe odcinki "The Office PL" możecie obejrzeć na platformie Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA