REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Świetna oferta od Canal+ online. Hitowe kanały od dziś dostępne dla wszystkich klientów

Serwisy VOD w Polsce wyraźnie pomnożyły się w ostatnich miesiącach, a ich rywalizacja zrobiła się tym samym jeszcze ciekawsza niż dotychczas. Kolejne usługi prześcigają się w interesujących propozycjach, tym razem padło zaś na Canal+ online. Platforma startuje dzisiaj z nową ofertą, w ramach której kanały Polsat i TV 4 staną się dostępne dla jej klientów.

12.09.2022
14:40
canal plus online oferta polsat
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

Serwis streamingowy Canal+ online niedawno poszerzył się o świetny serial "Minuta ciszy", a już dostarczył swoim użytkownikom nową niespodziankę. Tym razem nie chodzi jednak o konkretną produkcję. Od 12 września do oferty platformy dołączają popularne kanały telewizyjne Polsat i TV4.

To duża sprawa dla polskich widzów, którzy śledzą serialowe i filmowe produkcje oferowane zwłaszcza przez pierwszą ze stacji. Dość powiedzieć, że Polsat emituje takie telewizyjne hity jak "Świat według Kiepskich" czy "Przyjaciółki". Co więcej, firma planuje na najbliższa jesień prawdziwą ofensywę polskich seriali. Wiele z nich będzie więc można oglądać również za sprawą Canal+ online.

REKLAMA

Polsat i TV4 od dziś dla wszystkich subskrybentów Canal+ online.

REKLAMA

Co ważne, nie musicie nawet zaglądać do swojego pakietu, czy Polsat i TV4 tam dołączyły. Nie ma to znaczenia, ponieważ platforma udostępni oba kanały dla wszystkich swoich użytkowników, bez względu na wykupiony przez nich plan. Co to dokładnie oznacza? Canal+ online pozwala obecnie na subskrybowanie do kosztującego 49 zł miesięcznie pakietu Canal+, który pozwala na oglądanie za pomocą wielu urządzeń oryginalne produkcje, tysiące godzin seriali i filmów, a także śledzenie sportu i z kanałów telewizyjnych na żywo.

Osoby niezainteresowane rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy, Premier League, NBA czy hiszpańskiej La Liga mogą jednak założyć konto w tańszym pakiecie, który nie daje dostępu do oferty sportowej Canal+, ale kosztuje tylko 29 zł/miesiąc. Klienci tego typu również dostaną możliwość oglądania Polsatu i TV4 live. Warto natomiast pamiętać, że oba kanały nie będą dostępne w usłudze Canal+ online dla abonentów oferty satelitarnej Canal+ oraz dla klientów korzystających z serwisu Canal+ za pośrednictwem innych operatorów.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA