REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD

Polsat Box Go ogrzeje was premierami polskich seriali. Wśród nowości polski "Sługa Narodu"

W Polsat Box Go rusza ofensywa polskich seriali. Już dzisiaj na platformie zadebiutowała "Rodzina na Maxa", a w nadchodzących miesiącach będą do niej dołączać kolejne tytuły. Wśród nich rodzima wersja hitowego serialu "Sługa Narodu" z Wołodymyrem Zełenskim.

09.09.2022
17:42
polsat box go polskie seriale premiery
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

W Polsat Box Go ruszyła ofensywa polskich seriali. Pierwszy z 10 zapowiedzianych tytułów, czyli "Rodzina na Maxa" zadebiutował już na platformie, a jego kolejne odcinki będą pojawiać się w nadchodzące piątki. Ta produkcja umili wam czas oczekiwania na premiery nadchodzących produkcji, wśród których znajdziecie m.in. rodzimą wersję "Sługi Narodu".

W oryginalnym serialu główną rolę zagrał obecnie urzędujący prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. "Sługa Narodu" w polskiej odsłonie będzie mieć innego protagonistę, a wcieli się w niego Marcin Hycnar. To właśnie on będzie nas bawił na ekranie jako poczciwy nauczyciel, który przez zupełny przypadek zostaje prezydentem kraju. Produkcja zapowiada się wyśmienicie, ale nie jest jedyną, jaką należy wyróżnić wśród nadchodzących premier Polsat Box Go.

REKLAMA

Nowe polskie seriale na Polsat Box Go

Prócz "Sługi Narodu" użytkownicy Polsat Box Go dostaną także "Lulu", "Domek na szczęście", "Swatów", "Sortownię", czy "Wotum nieufności" na podstawie książki Remigiusza Mroza. Każdego miesiąca platforma zaproponuje subskrybentom nawet dwie premiery. Chociaż tytuły różnią się od siebie gatunkowo i tematycznie, to wszystkie zapowiadają się wyjątkowo mocno.

Za wszystkie polskie seriale debiutujące w najbliższych miesiącach na Polsat Box Go, odpowiadają słynni twórcy. Wśród nich jest Maria Sadowska ("Dziewczyny z Dubaju"), Kinga Dębska ("Zupa nic"), czy Borys Lankosz ("Ciemno, prawie noc"). Na ekranie ujrzymy natomiast wiele znanych twarzy, m.in. Cezarego Pazurę, Łukasza Simlata, Olafa Lubaszenkę, czy Julię Wienawę.

Polsat Box Go - polskie seriale - premiery

Pełna lista polskich seriali Polsat Box Go:

 • Rodzina na Maxa (już dostępny)
 • Wotum nieufności
 • Lulu
 • Domek na szczęście
 • Teściowie
 • Matka
 • Sługa Narodu
 • Bracia
 • Swaci
 • Sortownia

Oprócz premierowych tytułów na Polsat Box Go nie zabraknie seriali powracających z nowymi sezonami. Wśród nich znajdziemy takie tytuły jak "Komisarz Mama 4" (już dostępny), czy "Kuchnia 2". Wszystkie wymienione produkcje można lub będzie można obejrzeć w pakiecie filmowo-serialowym Polsat Box Go Premium. Jest on dostępny w promocyjnej cenie 30 zł za miesiąc.

Polsat Box Go opanują też sportowe emocje

REKLAMA

Dla posiadaczy Polsat Box Go Premium to będzie gorący okres, ale użytkownicy Polsat Box Go Sport również nie znajdą powodów, by narzekać na nudę. W końcu na dostępnych w ramach pakietu kanałach znajdą najgorętsze wydarzenia sportowe nadchodzących miesięcy. Od meczów FC Barcelony z Robertem Lewandowskim w ramach Ligi Mistrzów UEFA , aż po potyczki drużyn grających w najlepszych europejskich ligach piłkarskich. Poza tym znajdzie się też coś dla miłośników siatkówki, tenisa, czy dyscyplin zimowych. Wszystko to już za 40 zł miesięcznie.

Z Polsat Box Go bez reklam można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, poprzez stronę internetową. Prócz tego platforma dostępna jest w formie aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS, Harmony OS, a także na wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz za pomocą dekoderów.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA