REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Jak zrezygnować z Canal+? Jak wyłączyć pakiety w Canal+ online? Poradnik

Jak zrezygnować z Canal+? W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi na to, jak zrezygnować z Canal+ online i jak wyłączyć poszczególne pakiety w usłudze.

08.09.2021
13:10
canal plus online pakiety jak zrezygnować
REKLAMA

Chcesz zrezygnować z Canal+ online, bo nie odpowiadają ci konkretne usługi? A może chcesz zwyczajnie wypróbować inne serwisy VOD? Oto krótki poradnik, jak zrezygnować i przestać płacić za Canal+ online.

Z tego tekstu dowiesz się jak:

REKLAMA

Jak wyłączyć w Canal+ online poszczególne pakiety?

Zrezygnowanie z usługi w całości to ostateczność. Jeśli chcesz po prostu zmniejszyć trochę cenę abonamentu z usługę, bo nie widzisz sensu w płaceniu za coś, czego nie oglądasz od kilku miesięcy, możesz zrezygnować tylko z tego konkretnej oferty. Aby to zrobić, należy zalogować się na stronie internetowej operatora. Canal+ online oferuje 4 opcje do wyboru - pakiet podstawowy Canal+, HBO, Eleven Sports oraz Fun&News.

Z każdego z dodatkowych pakietów możesz zrezygnować na stronie internetowej w zakładce Kup więcej, która znajduje się w menu pod zdjęciem profilowym w prawym górnym rogu strony. Przy każdym pakiecie znajduje się opcja Wybierz/Wybrany, która pozwala na rozszerzanie lub zmniejszanie pakietu. Na dole strony pojawi się także zmieniona cena pakietu, jak tylko coś do niego dodasz lub usuniesz. 

Jak usunąć konto w serwisie Canal+ online?

Aby usunąć swoje konto w serwisie VOD, należy na stronie operatora w serwisie canalplus.com wejść ponownie w menu pod zdjęciem profilowym i wybrać Moje konto, Moje dane, a następnie na dole strony, pod zakładką Pozostałe, znaleźć opcję Usuń konto. Na ekranie pojawi się ostrzeżenie, że raz usuniętego konta nie będzie można ponownie aktywować, lecz jeśli jesteś zdecydowany, wystarczy kliknąć Potwierdź. W tym samym miejscu możesz także zarządzać swoimi płatnościami, a więc dodać numer karty kredytowej, lub go usunąć.

REKLAMA

Co oferuje Canal + online?

Podstawowa oferta Canal+ online to pakiet Canal+, w którym znajdują się popularne filmy, dokumenty i seriale oraz programy oryginalne operatora. Pakiet HBO, jak sama nazwa wskazuje, zawiera produkcje oryginalne sieci HBO oraz dostęp do telewizji na żywo, pakiet Eleven Sports to zestaw kanałów sportowych do oglądania m.in. La Ligi czy Series A, a pakiet Fun&News zapewnia dostęp do programów muzycznych, rozrywkowych oraz informacyjnych.

Pełna oferta wszystkich pakietów Canal+ online wynosi 85 zł miesięcznie, jednak pakiet podstawowy Canal+ obowiązuje zniżka za pierwszy miesiąc użytkowania, dlatego przez pierwsze 30 dni zapłacisz za niego 20 zł zamiast 45 zł. Pakiety HBO i Eleven Sports wynoszą każdy dodatkowe 10 zł, a pakiet Fun&News dodatkowe 20 zł. Z Canal+ online można korzystać na wielu urządzeniach: na komputerze poprzez przeglądarkę, na telefonie przez aplikację Canal+ oraz na telewizorze, w tym od niedawna także na Samsung Smart TV – CANAL+ online. Usługa od dzisiaj dostępna na Samsung Smart TV.  

* Zdjęcie główne: WDnet Creation / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA