REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Carrie-Anne Moss w obsadzie serialu „A.K.A. Jessica Jones”

W obsadzie nowej produkcji Netfliksa opartej na komiksach Marvela powoli robi się tłoczno od gwiazd. Krysten Ritter, David Tennant, Rachael Taylor - o angażu tych aktorów głośno było wcześniej, teraz do tego zacnego grona dołączyła Carrie-Anne Moss.

03.02.2015
9:43
Carrie-Anne Moss w obsadzie serialu „A.K.A. Jessica Jones”
REKLAMA
REKLAMA

Choć Moss wystąpiła w sumie w kilkudziesięciu filmach, największa popularność bez wątpienia przyniosła jej rola Trinity w "Matriksie". Po 2003 roku, kiedy to premierę miała ostatnia część trylogii, "Matrix: Reaktywacja", zagrała jeszcze w kilku innych całkiem udanych produkcjach, jak choćby "Świetliki w ogrodzie" czy "Bez reguł", żadna jednak nie przynosiła jej większego rozgłosu.

Nie ujawniono w jaką postać Carrie-Anne Moss wcieli się w "A.K.A. Jessica Jones", ani czy będzie posiadała ona jakieś nadprzyrodzone moce. Ujawniono jedynie, że może ona okazać się ważnym sojusznikiem dla głównej bohaterki, o ile ta nie zdecyduje się odrzucić jej pomocy.

carrie-anne-moss
REKLAMA

Rola w takim serialu jak "A.K.A. Jessica Jones", biorąc pod uwagę kolosalną popularność większości produkcji opartych i wzorowanych na komiksach Marvela czy DC może być dla Moss tym, czym dla Lucy Lawless była rola Lucretii w "Spartacusie". Kojarzona wcześniej właściwie wyłącznie z jedną kreacją - księżniczki Xeny - udowodniła nią, jak zdolną i elastyczną jest aktorką. Serial Netfliksa może pomóc Carrie-Anne Moss nareszcie uwolnić się od postaci Trinity.

Premiery "A.K.A. Jessica Jones" możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Pierwszy sezon serialu będzie miał trzynaście odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA