REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube
  4. Wideo /

Thor nigdy nie wyglądał tak dobrze jak w „Thor: Love and Thunder”. Chris Hemsworth pokazał wideo

Fani Marvel Cinematic Universe z niecierpliwością czekają na premierę nowych filmów z serii. Wielkie zainteresowanie wzbudza m.in. powstający właśnie „Thor: Love and Thunder”. Chris Hemsworth pojawi się w tej produkcji w zupełnie nowej fryzurze, w której wystąpił na swoim Instagramie.

14.04.2021
22:15
chris hemsworth thor
REKLAMA

W ostatnich tygodniach o żadnych nadchodzącym filmie Marvel Studios nie było tak głośno jak o „Thor: Love and Thunder”. „Czarna Wdowa” już szykuje się do kin, na temat „Eternals” nadal nie wiemy prawie nic, a o „Spider-Man: No Way Home” pojawiają się głównie plotki związane z Tobeyem Maguirem. Z planu zdjęciowego nowej produkcji Taiki Waititiego ciągle dochodzą nas jednak nowe i interesujące informacje.

REKLAMA

Od początku marca dowiedzieliśmy się, że Matt Damon i Luke Hemsworth powrócą do ról aktorów z „Thor: Ragnarok” (a w ich występie będą im towarzyszyć również Sam Neill, Melissa McCarthy i Ben Falcone). Poznaliśmy też tożsamość kolejnej gwiazdy kina, która dołączy do „Thor: Love and Thunder” w ramach bardzo specjalnego cameo. Na jednym z nieoficjalnych zdjęć z planu można było dostrzec też jak mniej więcej nordycki bóg piorunów będzie wyglądać po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry”.

Widzowie są zachwyceni nową fryzurą Thora, którą na Instagramie pokazał Chris Hemsworth.

Australijski aktor zamieścił na swoim profilu krótkie wideo, na którym wraz z synem przebranym za Thora ćwiczą boks. Niech was nie zmylą jednak jego długie i zawiązane w kucyk włosy. W rzeczywistości Chris Hemsworth ma krótko ściętą fryzurę, a tutaj prezentuje się w peruce noszonej na planie nowego tytułu należącego do Marvel Cinematic Universe.

REKLAMA

Oprócz Hemswortha i innych wymienionych powyżej aktorów w obsadzie „Thor: Love and Thunder” pojawią się jeszcze m.in. Natalie Portman (nieobecna w tym uniwersum od 2013 roku), Tessa Thompson, Christian Bale, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillian, Chris Pratt, Sean Gunn i Jeff Goldblum.

Film „Thor: Love and Thunder” planowo trafi do kin 6 maja 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA