REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wczoraj Geralt, dzisiaj Ciri. Netflix pokazał zdjęcie Freyi Allen w kostiumie treningowym z 2. sezonu „Wiedźmina”

Prace na planie 2. sezonu „Wiedźmina” posuwają się do przodu. Wczoraj zobaczyliśmy Henry'ego Cavilla w nowej zbroi Geralta, a teraz nadszedł czas na Freyę Allen w treningowym stroju Ciri.

06.10.2020
16:58
Ciri 2 sezon the witcher wiedzmin netflix zdjecie
REKLAMA
REKLAMA

Praca na planie 2. sezonu „Wiedźmina” wre już od ponad miesiąca. Odkąd tylko po przerwie spowodowanej pandemią Netflix zdecydował się na wznowienie zdjęć do kontynuacji jednego ze swoich największych serialowych hitów, regularnie wyczekujemy kolejnych informacji dotyczących produkcji. Nie możemy co prawda narzekać na urodzaj, ale też nie wszystko jest trzymane w ścisłej tajemnicy.

Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem i twórcy muszą mierzyć się z kolejnymi problemami. Ostatnio ze względu na konflikt terminów z innym projektem, ze swojej roli w serialu musiał zrezygnować duński aktor Thue Ersted Rasmussen. Zastąpi go Basil Eidenbenz, więc ewentualny kryzys został zażegnany zanim się rozpoczął.

Henry Cavill w zbroi Geralta

Wygląda tym samym na to, że twórcy posuwają się z pracami do przodu, a biorąc pod uwagę obecne czasy i fakt, że zdjęcia mają potrwać do lutego 2021 roku, podobnych zmian może być jeszcze przynajmniej kilka. Niemniej co chwilę pojawiają się nowe (kontrolowane oczywiście) przecieki. Wczoraj Henry Cavill zaprezentował zbroję Geralta, w której zobaczymy aktora w 2. sezonie serialu. Nie obyło się bez internetowych śmieszków, bo strój przywodzi na myśl kostium Batmana:

Freya Allan w treningowym stroju Ciri

Ci, co śledzą oficjalne konto serialu na Twitterze wiedzą, że to nie koniec zaplanowanych dla fanów niespodzianek. Regularnie mają się bowiem pojawić zdjęcia kolejnych bohaterów w nowych strojach. I teraz nadszedł czas na Ciri. W mediach społecznościowych właśnie pojawiło się zdjęcie wcielającej się w bohaterkę Freyi Allan.

W 2. sezonie „Wiedźmina” Ciri wraz z Geraltem znajdzie się w Kaer Morhen, gdzie rozpocznie swój wiedźmiński trening. Z tego powodu obok zdjęcia Freyi Allan pojawiła się również fotografia miecza z jakiego będzie korzystać grana przez nią postać:

REKLAMA

Wiemy też, że Ciri szybko będzie miała okazję sprawdzić się w prawdziwym boju. W zeszłym miesiącu realizowano bowiem scenę widowiskowej bitwy w Kaer Morhen, a na planie dostrzeżono aktorów wcielających się w kluczowe dla fabuły serialu postacie (w tym Freyę Allan).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA