REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tajemniczy Kruk, nowy Pitbull i Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz – co obejrzeć w ten weekend?

O ile w tygodniu nie zawsze jest czas, żeby obejrzeć dobry film lub serial, tak w weekend zawsze znajdzie się chwila na relaks przed ekranem. Wystarczy tylko usiąść i wybrać kino, kanał telewizyjny lub platformę VoD. One zrobią za nas resztę.

16.03.2018
20:01
Pitbull. Ostatni pies co obejrzeć w weekend
REKLAMA
REKLAMA

Któryś z trzech wolnych wieczorów warto poświęcić na nową przygodę z filmem lub serialem. Zabiegani mają zaś okazję nadrobić kilka interesujących tytułów.

Najlepsze filmy, seriale i programy – co obejrzeć w ten weekend?

Ostatnia część sagi o relacjach warszawskiej policji ze światem przestępczym. Po śmierci partnera Majamiego stołeczna komenda rozpoczyna dochodzenie. Do schwytania gangsterów wytoczone zostają najcięższe działa. Do wyjaśnienia sprawy sprowadzeni zostają Despero, Metyl i Quantico, dawniej zwany Nielatem. Stara ekipa nie tylko musi odnaleźć zabójców kolegi po fachu, ale także zmierzyć się z nowo powstałą organizacją mafijną, na czele której stoi Czarna Wdowa.

Film Władysława Pasikowskiego można oglądać w kinach od 15 marca.

Serial zapowiadany jako jeden z najmocniejszych polskich thrillerów. Adam Kruk jest policjantem z łódzkiego wydziału kryminalnego. Pewnego dnia funkcjonariusz zostaje służbowo wysłany do Białegostoku. W czasie pobytu bohatera na rodzinnym Podlasiu dochodzi do tajemniczego zniknięcia nastolatka. Wszystko wskazuje na to, że w tę sprawę zamieszany jest Adam. Ponadto do głosu dochodzą wydarzenia z przeszłości, które kiedyś zmusiły go do wyjazdu z tych okolic.

Pierwszy odcinek można oglądać w niedzielę o 21:30 na Canal+.

Tabula Rasa

Annemie D'Haeze to cierpiąca na amnezję pacjentka szpitala psychiatrycznego. Pewnego dnia odwiedza ją policyjny detektyw, który bada sprawę zaginionych osób. Głównym podejrzanym w tajemniczej sprawie wydaje się właśnie Annemie. Kobieta oczywiście nie jest w stanie przypomnieć sobie, co robiła w tym czasie i czy ma jakiś związek z zaginionymi. By oczyścić się z zarzutów i rozwiązać sprawę, musi odtworzyć utracone wspomnienia.

Serial jest już dostępny na platformie Netflix.

Najnowszy film Michaela Hanekego, twórcy Miłości i Białej wstążki. Mieszkający w Calais Laurentowie to bogata i nie do końca normalna rodzina. Nie brakuje wśród nich zapędów autodestrukcyjnych, niechęci czy socjopatii. Gdy w ciągu kilku dni na jaw wychodzą co raz to nowe sekrety z ich życia, świat domowników staje do góry nogami. Bohaterowie stają w obliczu katastrofy, która niekoniecznie musi zakończyć się w tytułowy sposób.

Film można oglądać w kinach od 16 marca.

Najnowszy film reżysera Ex Machiny, będący połączeniem sci-fi z traktatem filozoficznym. Pracująca jako biolog Lena wraz z czterema innymi badaczkami wyrusza do tajemniczej Strefy X, by zbadać okoliczności zaginięcia swojego męża. Na miejscu okazuje się, że tamtejsza przyroda przybiera niezwykłe, zmutowane formy. Nie wszystkie istoty są przyjaźnie nastawione do intruzów. Ponadto sama obecność na tym terenie zmusza do egzystencjalnych refleksji, a niektórym zwyczajnie zatruwa umysł.

Film jest już dostępny w serwisie Netflix.

REKLAMA

A co poza tym?

W sobotę w Showmaksie pojawi się ostatni odcinek 1. sezonu SNL Polska. W serwisie można także oglądać pierwszy epizod nowego sezonu Ucha prezesa oraz premierowy epizod Podnieś głos. W piątek o 20:00 na TVN emitowany będzie Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. TVN Fabuła przygotował gratkę dla fanów Gwiezdnych wojen; w sobotę o 13:50 można obejrzeć Atak klonów, a o 16:40 Zemstę Sithów. Natomiast w niedzielę o 11:00 poleci Imperium kontratakuje, o 13:40 Powrót Jedi, a o 16:30 Przebudzenie Mocy. II i III epizod można obejrzeć także w sobotę na HBO 2 o 16:20 i 18:40. W niedzielę o 20:10 można obejrzeć Baby Driver.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA