REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Czarna Pantera 2" podbija kina. Kiedy film trafi na Disney+?

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" na razie podbija ekrany kin. Na ten moment nie ma legalnego sposobu, aby obejrzeć najnowszy film MCU w internecie. Kiedy jego premiera na Disney+?

14.11.2022
10:38
czarna pantera 2 disney plus premiera online
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Kiedy "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" trafi na Disney+? Wiele wskazuje na to, że na premierę najnowszego filmu MCU w streamingu będziemy musieli trochę poczekać. Produkcja tyle co trafiła na wielkie ekrany i świetnie sobie radzi w dystrybucji kinowej. Nic dziwnego. Widzowie z niecierpliwością jej wyczekiwali.

Nie dość, że jedynka była jednym z największych sukcesów MCU (tak komercyjnych, jak i artystycznych), to jeszcze każdy był ciekaw, w jaki sposób twórcy odniosą się do śmierci Chadwicka Bosemana. Tłumnie więc pognaliśmy na "Wakanda w moim sercu", przez co w weekend otwarcia w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie film zarobił 180 mln dolarów. Na całym świecie zebrał natomiast łącznie 330 mln dolarów.

REKLAMA

Czarna Pantera 2 - kiedy premiera na Disney+?

Filmy MCU nie mają rygorystycznego okienka dystrybucyjnego, dlatego ich daty premier na VOD są bardzo różne. "Doktor Strange w multiwersum obłędu" trafił na Disney+ zaledwie po 47 dniach. Najnowszy "Thor", żeby wejść do streamingu potrzebował już 62 dni. Każdy tytuł rozpatrywany jest indywidualnie, a Disney podejmuje decyzję, kiedy go wprowadzić do streamingu na bazie m.in. wyników w box office'ie.

REKLAMA
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - Disney+

Jak podaje portal WhatsOnDisneyPlus w najbardziej optymistycznej wersji "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" trafi na Disney+ między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Bardziej prawdopodobną opcją wydaje się jednak, że Myszka Miki zechce dłużej eksploatować komercyjny potencjał filmu i wypuści go na VOD dopiero w połowie stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA