REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Promocja Czarnej Pantery nie zwalnia tempa. Do sieci trafił nowy zwiastun filmu

Coraz mniej czasu pozostało do premiery produkcji o losach władcy Wakandy. Twórcy regularnie udostępniają w sieci sporo materiałów przybliżających szczegóły dotyczące Czarnej Pantery. Po licznych fotosach i zwiastunach przyszedł czas na nowy spot reklamujący dzieło Marvel Studios. 

09.01.2018
10:28
Black Panther
REKLAMA
REKLAMA

Film w reżyserii Ryana Cooglera może pochwalić się świetnie zorganizowaną promocją, dzięki której nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno mogliśmy usłyszeć piosenkę nagraną specjalnie na potrzeby filmu, za której produkcję odpowiedzialny jest Kendrick Lamar. Podobnie jak w przypadku trailerów, kawałek All The Stars spotkał się ze skrajnymi opiniami fanów, którzy zarzucali mu banalny tekst i nadmierny auto tune.

Czarna Pantera film class="wp-image-90012"

Zwiastun Czarnej Pantery poszerza naszą wiedzę o filmie o kilka nowych fragmentów.

Trailer ponownie przyciąga uwagę nowatorskim podejściem do tematu superbohaterów, osadzając fabułę w afrykańskim miasteczku. Czarna Pantera zabiera nas do plemiennego świata, który zaskakuje tym, jak bardzo jest rozwinięty technologicznie.

Trailer Czarnej Pantery nie powala na kolana, mocno nawiązując do poprzednich zajawek.

Najnowszy trailer i jego poprzednicy zachwycają dobrze wykreowanymi kostiumami, które łączą tradycję afrykańską z ultra nowoczesnymi motywami. Tym samym wyróżnia to Czarną Panterę spośród dotychczas stworzonych produkcji Marvela. Zwiastun stawia przede wszystkim na dynamiczną akcję, mieszając niebezpieczną intrygę z obyczajami plemiennej wioski. Dodatkowo najnowsza zajawka ukazuje nieco więcej interakcji rozgrywających się miedzy postaciami odgrywanymi przez Martina Freemana i Andy’ego Serkisa. Ujawnia także relacje tytułowego bohatera z mieszkańcami Wakandy. Zwiastun po raz kolejny stawia na dynamiczne sceny, przepełnione innowacyjną bronią i pojazdami.

Black Panther film class="wp-image-90008"

Film Czarna Pantera jest nawiązaniem do produkcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Po zamordowaniu króla T’Chaka w Wiedniu, do Wakandy powraca jego syn T’Challa. Bohater pragnie przejąć tron po ojcu, jednak na jego drodze staje dawny wróg. W grę wchodzi spisek, który ma przeszkodzić bohaterowi w utrzymaniu władzy. Wakanda jest bowiem cennym miasteczkiem, na którego terenach odkryto złoża niesamowicie trwałego metalu – Vibranium.

REKLAMA

W Czarnej Panterze zobaczymy Chadwicka Bosemana, wcielającego się w postać tytułowego bohatera. Obok niego pojawią się również Michael B. Jordan, Lupita Nyong czy Forest Whitaker.

Premiera Black Panther odbędzie się 14 lutego 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA