REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Czarodzieje" wrócili na plan. David Henrie podzielił się zdjęciami z nową obsadą

David Henrie podzielił się z fanami nowymi zdjęciami w związku z niedawno ogłoszonym rebootem serialu Disney Channel "Czarodzieje z Waverly Place". Na zdjęciach pojawił się wraz z Seleną Gomez i innymi członkami obsady.

23.01.2024
10:44
czarodzieje z waverly place david henrie zdjecie z obsada
REKLAMA

Serial "Czarodzieje z Waverly Place", emitowany w latach 2007-2012, był jedną z flagowych produkcji Disney Channel. Jego fabuła skupia się na przygodach rodzeństwa Russo - Alex, Justina i Maxa, którzy należą do rodu czarodziejów, a swoje magiczne zdolności muszą trzymać w tajemnicy. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że czarodzieje spotkają się ponownie i będą pracować nad nową odsłoną popularnej serii. Selena Gomez i David Henrie, którzy wcielali się w rodzeństwo - Alex i Justina Russo - są producentami wykonawczymi i oboje mają pojawić się w odcinku pilotażowym, z kolei serialowy brat Alex ma pojawiać się w tytule regularnie.

REKLAMA

David Henrie podzielił się zdjęciami z ekipą nowych "Czarodziejów z Waverly Place"

Na Instagram Stories Davida Henriego pojawiło się zdjęcie opatrzone podpisem: "Zróbmy jakąś magię". We wpisie oznaczeni zostali Selena Gomez, scenarzysta i producent Scott Thomas oraz reżyser Andy Fickman. Na fotografii znaleźli się także młodzi członkowie nowej obsady serialu - Alkaio Thiele, Janice Brown oraz Mimi Gianopulos.

Fabuła serialu skupi się na dorosłym Justinie Russo (David Henrie), który porzucił swoje czarodziejskie moce na rzecz swojej rodziny i codziennego życia wolnego od magii. Kiedy jednak młoda czarodziejka znajduje Justina i prosi go o pomoc w szkoleniu i zapewnieniu bezpieczeństwa w związku z przyszłością świata czarodziejów, jego życie wywraca się do góry nogami.

Nowa obsada serialu "Czarodzieje z Waverly Place"

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Wizards of Waverly Place Funniest Moments Season 4" na YouTube.

REKLAMA

O produkcjach Disney+ przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA