REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Czarodzieje z Waverly Place" wracają. W serialu pojawią się Selena Gomez i David Henrie

"Czarodzieje z Waverly Place" wracają na ekrany. Producentami hitowego serialu Disney Channel są Selena Gomez i David Henrie, czyli serialowe rodzeństwo Alex Russo i Justin Russo. Oboje pojawią się również w odcinku pilotażowym. Powrót na plan potwierdziła sama Selena.

19.01.2024
8:25
czarodzieje z waverly place powrot serialu david henrie selena gomez
REKLAMA

Seriale komediowe Disney Channel cieszyły się kiedyś ogromną popularnością - "Hannah Montana", "Nie ma to jak hotel" czy "Powodzenia Charlie" były produkcjami, które emitowane były w czasach rozkwitu kanału. Do hitowych tytułów zaliczyć można również serial "Czarodzieje z Waverly Place" emitowany w latach 2007-2012. Jego fabuła skupiała się na przygodach rodzeństwa Russo - Alex, Justina i Maxa, którzy należą do rodu czarodziejów, a swoje magiczne zdolności muszą trzymać w tajemnicy. Teraz pojawiła się informacja, że "Czarodzieje" wrócą na ekrany wraz z nową historią i obsadą.

REKLAMA

"Czarodzieje z Waverly Place" wracają na ekrany. W produkcji mają pojawić się David Henrie i Selena Gomez

The Hollywood Reporter podaje, że Disney Channel zamówił odcinek pilotażowy serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Producentami wykonawczymi są Selena Gomez i David Henrie. Aktorka ma ponadto gościnnie pojawić się w pilocie, a jej serialowy brat będzie występował w tytule regularnie i to na nim skupi się nowa fabuła.

O produkcjach Disneya i Disney+ przeczytasz więcej na Spider's Web:

Henrie ma wcielić się bowiem w dorosłego Justina Russo, który porzucił swoje czarodziejskie moce na rzecz swojej rodziny i codziennego życia wolnego od magii. Kiedy jednak młoda czarodziejka znajduje Justina i prosi go o pomoc w szkoleniu i zapewnieniu bezpieczeństwa w związku z przyszłością świata czarodziejów, jego życie wywraca się do góry nogami. W odcinku pilotażowym pojawią się także Janice LeAnn Brown (młoda Rue z "Euforii"), Mimi Gianopulos ("The Offer") oraz Alkaio Thiele ("Świąteczna tajemnica"). Reżyserem jest Andy Fickman, a Jed Elinoff i Scott Thomas są odpowiedzialni za scenariusz i wraz z Gomez i Henriem będą producentami wykonawczymi.

"Czarodzieje z Waverly Place" wracają na ekrany
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA