REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć „The Marvels” online? Produkcja wpada na VOD z nową sceną

Gdzie obejrzeć cały film "The Marvels" online? Film trafił do sprzedaży w dystrybucji cyfrowej (VOD) i fizycznej, a wkrótce wyląduje również na Disney+. Znamy szczegóły i datę premiery.

23.01.2024
9:13
the marvels cały film online gdzie obejrzeć vod disney plus
REKLAMA

"The Marvels" to najnowszy film MCU (Kinowego Uniwersum Marvela), który okazał się przy okazji najgorzej zarabiającym obrazem w historii tego długiego superbohaterskiego cyklu. 2023 był dziwnym rokiem, w którym wiele pozornie wyczekiwanych blockbusterów odniosło komercyjną klęskę - z różnych powodów. Można jednak przypuszczać, że "The Marvels" będą cieszyć się większym powodzeniem w streamingu - wyprawa do kina na kolejną komiksową (i powszechnie krytykowaną) produkcję nie jest już może tak atrakcyjna, jak jeszcze kilka lat temu, ale za to niezobowiązujące odpalenie obrazu w domu do kolacji to inna kwestia. Przypomnę, że produkcja trafiła na ekrany kin 8 listopada 2023 roku.

REKLAMA

The Marvels: film online na VOD. Gdzie obejrzeć?

Disney rozpoczął kampanię promocyjną wydania cyfrowego oraz fizycznego (DVD, Blu-ray, 4K UHD) The Marvels. W drugim przypadku pozycja trafiła na rynek 13 stycznia w USA, jeśli zaś chodzi o VOD, premiera odbyła się trzy dni później - 16 stycznia (67 dni od debiutu na dużych ekranach). Póki co mowa jedynie o opcji cyfrowego zakupu lub wypożyczenia tytułu na 48 godzin - tę opcję umożliwiają Amazon, Apple TV i Rakuten. 

  • Prime Video - wypożyczenie: 49,99 zł za wersję HD, 44,99 zł za SD;
  • iTunes - zakup: 49,99 zł;
  • Rakuten - zakup: SD - 44,99 zł, 4K - 49,99 zł;
  • Megogo - kupno: 54,99 zł za HD i 49,99 zł za SD.

A co z premierą w modelu subskrypcyjnym, czyli w serwisie Disney+?

The Marvels na Disney+

Długo nie znaliśmy dokładnej daty premiery; poprzednie produkcje MCU trafiały na Disney+ po ok. 80-90 dniach (ta najdłuższa, trzymiesięczna przerwa dotyczyła najnowszego "Ant-Mana") od czasu wejścia do kin. Spodziewaliśmy się zatem, że abonenci platformy Myszki Miki mogą oczekiwać "Marvels" gdzieś pomiędzy 30 stycznia a 13 lutego 2024 roku. I słusznie.

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi. Wiemy już, że "The Marvels" pojawią się w Disney+ 7 lutego 2024 roku.

The Marvels - usunięta scena
REKLAMA

O co chodzi w "The Marvels"? W wyniku dziwnych okoliczności Carol Danvers przekracza kosmiczny portal powiązany z rasą Kree. W efekcie moce Kapitan Marvel zostają splecione z nadludzkimi zdolnościami jej największej fanki, Kamali Khan (którą poznaliśmy w serialu "Ms Marvel") oraz przyszywanej siostrzenicy, astronautki Moniki Rambeau. Cała trójka musi połączyć siły, by ocalić wszechświat.

W Spider's Web często podpowiadamy, gdzie obejrzeć filmowe nowości online:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA