REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

David Duchovny powróci także do "Miasteczka Twin Peaks"?

Nie dalej jak kilkanaście dni temu Internet obiegła informacja o możliwym powrocie „Z Archiwum X”, tuż potem dowiedzieliśmy się, że jeżeli do niego dojdzie, udziałem w nim zainteresowani są Gillian Anderson i David Duchovny. Okazuje się, że Duchovny może wystąpić także w nowym sezonie innego kultowego serialu sprzed lat.

02.02.2015
9:42
David Duchovny powróci także do „Miasteczka Twin Peaks”?
REKLAMA
REKLAMA

Mowa oczywiście o "Miasteczku Twin Peaks", które w 2016 roku, po 25 latach przerwy, doczeka się kontynuacji. David Duchovny wcielił się w nim w postać Denise Bryson, agentki DEA prowadzącej śledztwo przeciwko agentowi Dale'owi Cooperowi. W udzielonym LA Times wywiadzie, przeprowadzonym z okazji premiery jego książki, "Holy Cow", aktor powiedział, że powrót granej przez niego bohaterki, a co za tym idzie - jego samego - jest nader prawdopodobny.

REKLAMA
david duchovny deniese bryson

Wcześniej udział w nowym sezonie "Miasteczka Twin Peaks" potwierdzili Sheryl Lee (Laura Palmer), Dana Ashbrook (Bobby Briggs), Sherilyn Fenn (Audrey Horne) oraz Kyle MacLachlan (Dale Cooper). Akcja serialu będzie rozgrywać się w czasach obecnych, zaś wszystkie wydarzenia, które rozegrały się pomiędzy pomiędzy drugim a trzecim sezonem zostaną opisane w powieści, którą napisze Mark Frost, twórca i scenarzysta oryginalnego „Twin Peaks”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA