REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dawid Podsiadło rusza w trasę koncertową. Dzięki Allegro Smart! bilety kupicie wcześniej niż cała Polska

Już jesienią Dawid Podsiadło wyruszy w kolejną trasę koncertową, aby wypełnić największe obiekty widowiskowe w Polsce. Przedsprzedaż biletów na POST PRODUKCJA TOUR ruszy dosłownie za chwilę. Wejściówki na osiem zaplanowanych występów, klienci Allegro z Allegro Smart! będą mogli nabyć od jutra.

21.06.2022
13:58
dawid podsiadło koncerty przedsprzedaż biletów
REKLAMA

Dawid Podsiadło gromadzi tłumy na swoich koncertach nie od dziś. Bilety na jego występy wyprzedają się na pniu i nie ma w naszym kraju obiektu, którego nie dałby rady zapełnić. Ostatnia seria stadionowych występów tego dowiodła, ale artysta nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Już jesienią zacznie promocję nadchodzącej płyty za sprawą nowej trasy koncertowej. Sprzedaż wejściówek ruszy dosłownie za chwilę. O ile macie wykupioną usługę Allegro Smart.

Dosłownie za momencik ruszy przedsprzedaż biletów na jesienną trasę Dawida Podsiadło dla klientów Allegro, posiadających Allegro Smart! (w tym: użytkownicy Smart! Student oraz Smart! na Start). To dla nich przygotowano dedykowaną pulę wejściówek. Wszyscy inni zainteresowani wybraniem się na występy piosenkarza, będą musieli poczekać nieco dłużej.

REKLAMA

Dawid Podsiadło zagra osiem koncertów. Rusza przedsprzedaż biletów.

Dawid Podsiadło - nowe koncerty

Pierwsza transza biletów na jesienne koncerty Dawida Podsiadło trafi do regularnej sprzedaży po południu 23 czerwca. Stanie się to dokładnie wtedy, kiedy zakończy się kampania dedykowana klientom Allegro. Posiadacze Allegro Smart! będą mogli nabyć wejściówki na interesujące ich wydarzenie już jutro, 22 czerwca od godziny 12:00. W ramach POST PRODUKCJA TOUR Dawid Podsiadło zagra tej jesieni w ośmiu polskich miastach. Dokładne daty i lokalizacje jego koncertów znajdziecie poniżej:

  • 30.10.2022 – Netto Arena Szczecin,
  • 05.11.2022 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot,
  • 07.11.2022 – Hala Stulecia Wrocław,
  • 10.11.2022 – TAURON ARENA Kraków,
  • 12.11.2022 – MCK Katowice,
  • 24.11.2022 – Atlas Arena Łódź,
  • 30.11.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A),
  • 06-07.12.2022 – COS Torwar Warszawa.

Dawid Podsiadło - ile kosztują wejściówki na jego koncert?

REKLAMA

Klienci Allegro z wykupioną usługą Allegro Smart! już jutro będą mogli kupić bilety na wybrany przez siebie koncert Dawida Podsiadło. Wystarczy, żeby weszli na internetową stronę kampanii i kliknęli w baner "KUP BILET". Wejściówki będzie można nabyć w cenie 79 zł, ale ich liczba jest ograniczona (aktywne konto Allegro Smart! uprawnia do zakupu maksymalnie 8 biletów na dany koncert). Także będziecie musieli się pośpieszyć.

*Autorem zdjęcia głównego jest Jacek Kołodziejski/materiały promocyjne.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA