REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Podsiadło podbija Nowy Jork. Dołączył do grona polskich artystów na Times Square

Dawid Podsiadło po raz kolejny udowodnił, że jest niezwykle płodnym artystą. Jego nowy album "Lata dwudzieste" zdążył już pozytywnie namieszać na polskim rynku muzycznym. To nie jedyny sukces gwiazdora w ostatnim czasie. Podsiadło "zawisł" na słynnym Times Square w Nowym Jorku i tym samym dołączył do grona polskich artystów, promujących swoją twórczość, w mieście, które nigdy nie śpi.

24.10.2022
12:57
Dawid Podsiadło
REKLAMA

Dawid Podsiadło w piątek, 21 października zaprezentował swoim fanom nowy album - "Lata dwudzieste", który już zbiera pozytywne recenzje. To już czwarty studyjny album polskiego artysty. Kilka dni temu 30-letni muzyk promował nową płytę w przejściu podziemnym w Warszawie, gdzie rozmawiał z przypadkowymi przechodniami na temat jego muzyki. Od Warszawy do Nowego Jorku, gdyż właśnie tam twórczość polskiego artysty została zauważona.

REKLAMA

Podsiadło popularny za granicą. "Zawisł" na Times Square w Nowym Jorku.

W ramach promocji nowej płyty oraz akcji marketingowej jednej z dużych platform muzycznych - Spotify, Podsiadło "zawisł" na banerze jednego z budynków na Times Square w Nowym Jorku. To ogromna promocja twórczości polskiego gwiazdora za oceanem. W końcu Times Sqaure jest jednym z największych placów na świecie z ogromną ilością reklam i neonów.

Również sam zainteresowany pochwalił się sukcesem w swoich mediach społecznościowych.

Proszę państwa, chciałem się tylko usprawiedliwić, że się nie odzywam, bo od piątku wiszę. I będę jeszcze wisiał do najbliższego piątku, także na maile odpowiem dopiero po powrocie. Jak ktoś jest w okolicy, to zapraszam. Można podejść, pogadać, kawę wypić

- napisał z właściwym sobie poczuciem humoru polski muzyk.

Siła polskich kobiet na Times Square. Swoją twórczość promowała tam Brodka i Margaret

Warto też podkreślić, że 30-letni muzyk nie jest jedynym polskim artystą, który zagościł na Times Square. Swoje płyty oraz twórczość promowały tam nasze rodzime artystki, m.in.:

Co ciekawe, Dawid jest drugim mężczyzną z Polski, który pojawił się na słynnym placu. Wcześniej na jednym z budynków Times Square gościł raper Michał Matczak, znany wszystkim jako Mata.

REKLAMA

Niewykluczone, że dzięki wspomnianej akcji w Nowym Jorku Podsiadło zostanie pierwszym polskim artystą, który przekroczy 3 mln słuchaczy miesięcznie na platformie Spotify. To jednak zasługa nie tylko nowego albumu, ale też singla "Let You Down", nagranego na potrzeby promocji animacji Netfliksa "Cyberpunk: Edgerunners".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA