REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Detektyw: Kraina Nocy – 5. odcinek serialu będzie dostępny wcześniej

Nowy rozdział kryminalnej serii cieszy się aktualnie bardzo dużą popularnością. Od połowy stycznia bieżącego roku widzowie z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków na platformie HBO Max lub na antenie HBO. Zatem tym bardziej zachwycający będzie fakt, że 5. odcinek serialu będzie dostępny szybciej. „Detektyw: Kraina nocy” musi zmierzyć się z jednym z najgłośniejszych corocznych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych.

07.02.2024
17:32
detektyw: kraina nocy - 5, odcinek
REKLAMA

Mowa tutaj oczywiście o tegorocznym Super Bowl, czyli słynnym finale mistrzostw futbolu amerykańskiego, który odbędzie się w nocy z 11 na 12 lutego. Pokrywając się tym samym z premierą 5. odcinka  serii „Detektyw: Kraina Nocy”. Jest to ogromne wydarzenie przyciągające uwagę większości społeczeństwa już od wielu lat. Ciężko jest wygrać w walce o atencję z tak poważnym przeciwnikiem. Z uwagi na obawę dotyczącą utraty większości publiki, podejmowane są decyzje o przełożeniu serialowych premier.

REKLAMA

Czytaj także inne teksty na temat serialu „Detektyw”:

Detektyw: Kraina Nocy – kolejny odcinek serialu dostępny szybciej

HBO decyduje się na taki krok już nie pierwszy raz. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku 5. odcinka serii „The Last of Us”. Wtedy też można było zobaczyć go aż dwa dni wcześniej. „Detektyw: Kraina Nocy” odcinek piąty ujrzy światło dzienne już w nocy z najbliższego piątku na sobotę o godzinie 3:00 w nocy na platformie HBO Max

Detektyw: Kraina Nocy - zapowiedź serialu
REKLAMA

O czym opowiada serial Detektyw: Kraina Nocy?

Przedstawia historię dwóch detektywek, w których role wcielają się Kali Reis oraz Jodie Foster. Rozwiązują one sprawę zaginięcia ośmiu naukowców z Arktycznej Stacji Badawczej na Alasce. Jest to czwarta odsłona słynnej serii „True Detective”, tym razem w mrocznej i zimnej scenerii. Po raz pierwszy showrunnerką została Issie López, przejmując pałeczkę po niezastąpionym do tej pory Nicie Pizzolatto, który pozostał jednak producentem serialu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA