REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Jak założyć konto na Disney+? To banalnie proste

Disney+ nareszcie w Polsce. Po wielu miesiącach oczekiwania potężna platforma od międzynarodowego giganta wreszcie jest aktywna w naszym kraju. Z tego tekstu dowiesz się, jak założyć tam konto. To banalnie proste.

14.06.2022
15:26
disney plus jak zalozyc konto
REKLAMA

Załóż konto Disney Plus z tego linku, skorzystaj z promocyjnej ceny (2 miesiące gratis).

Disney+ wylądował, a jego premiera to nowy rozdział pojedynku między serwisami VOD w Polsce. Mamy już nad Wisłą większość największych graczy dostarczających filmy i seriale. Nie pozostaje więc nic innego, jak założyć konto i oglądać. No właśnie: jak to zrobić?

REKLAMA

Jak założyć konto na Disney+?

Jeśli zdecydowałeś się wcześniej zadeklarować chęć wykupienia abonamentu, możesz skorzystać z promocji, dzięki której za rok zapłacisz jak za 8 miesięcy. Pamiętaj, żeby zrobić to za pomocą specjalnego maila, który powinien przyjść (albo lada chwila przyjdzie) na adres twojej skrzynki. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Jeśli jednak nie rejestrowaliście się wcześniej, musicie wejść na tę stronę.

disney plus jak zalozyc konto class="wp-image-1977028"
Disney+: jak założyć konto?

Następnie musisz podjąć decyzję, czy chcesz rozliczać się z Disney’em co miesiąc, czy może wolisz zapłacić za jednym razem i mieć spokój na rok. Zwróć uwagę, że jeśli wybierzesz tę drugą opcję, to zapłacisz odrobinę mniej, a dokładnie równowartość abonamentu za 10 miesięcy.

Czytaj także: U ciebie działa? Sprawdź, na jakich urządzeniach odpalisz Disney+

Bez względu na to, którą możliwość wybierzesz, na następnej stronie będziesz musiał podać swojego maila. Gdy już to zrobisz, przyjdzie czas na podanie hasła.

disney plus email jak zalozyc konto class="wp-image-1977031"
Disney Plus: jak założyć konto?

Pamiętaj, aby użyć przynajmniej jednej wielkiej litery i przynajmniej jednego znaku, który nie jest literą. Gdy już to zrobisz, podejrzyj jeszcze, czy nie popełniłeś żadnego błędu w haśle. Możesz to zrobić za pomocą ikonki oczka w polu tekstowym. Uwaga, warto hasło sprawdzić, ponieważ wpisujesz je tylko raz!

disney plus mocne haslo class="wp-image-1977034" width="553" height="321"
Konto na Disney+: Tu wpisz hasło

Zakładanie konta w serwisie Disney+ - czy można zrezygnować?

W czwartym i ostatnim korku Disney przerzuci cię do pola płatności. Tu będziesz mógł jeszcze raz zdecydować, czy chcesz płacić co miesiąc, czy co rok. Masz do wybrania dwie możliwości uiszczenia abonamentu - za pomocą karty i PayPala.

disney plus platnosc class="wp-image-1977019"
Disney Plus: tu wybierzesz sposób płatności
REKLAMA

Disney informuje również, że możesz zrezygnować z usługi w ciągu pierwszych 14 dni i otrzymasz zwrot pieniędzy. Co jest jednak ważne - opcja ta nie będzie dostępna jeśli "rozpoczniesz korzystanie z treści cyfrowych". Co oznacza, że jeśli zaczniesz oglądanie swojego ukochanego serialu i nawet wyrobisz się w ciągu dwóch tygodni, to nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

Po wykonaniu tych 4 prostych kroków możesz już korzystać z serwisu Disney+.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

Disney+ - jak założyć konto?
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA