REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Disney+ nie musi być drogi. Zebraliśmy atrakcyjne oferty na start platformy w Polsce

Disney+ wchodzi do Polski. Jaka jest cena za subskrypcję platformy Myszki Miki w naszym kraju? To zależy. Usługa przygotowała bowiem atrakcyjną ofertę powitalną, a Grupa Polsat Plus jako zewnętrzny operator może nawet za darmo zapewnić wam do niej dostęp. Jak skorzystać z tych promocji?

13.06.2022
12:41
disney plus promocja najtaniej za darmo
REKLAMA

Załóż konto Disney Plus z tego linku, skorzystaj z promocyjnej ceny (2 miesiące gratis).

14 czerwca 2022 roku - to historyczny dzień. Po ponad dwóch latach od startu na świecie Disney+ wreszcie wchodzi do Polski. Czekaliśmy na to, bo dzięki temu w końcu będziemy mogli całkowicie legalnie obejrzeć "The Mandalorian", "Hawkeye'a" i inne dotychczasowe seriale ze świata Star Wars czy MCU. A to przecież nie wszystko. Jak się niedawno okazało, na start serwisu otrzymamy jakieś 2 tys. tytułów. A liczba ta będzie konsekwentnie wzrastać.

Na polskim rynku VOD nie od dziś jest ciasno. Dostęp do wszystkich interesujących nas serwisów sporo kosztuje. Teraz trzeba doliczyć do tego 28,99 zł miesięcznie za Disney+. Są jednak sposoby, aby płacić mniej. Sama platforma przygotowała bowiem specjalną promocję dla polskich użytkowników. Do tego Grupa Polsat Plus nawiązała współpracę z serwisem i również ma dla nas ciekawą ofertę.

REKLAMA

Disney+ - ile kosztuje dostęp do serwisu w Polsce?

Na tle innych międzynarodowych serwisów VOD dostępnych w Polsce cena Disney+ wydaje się atrakcyjna. Za HBO Max musimy płacić 29,99 zł/msc., a subskrypcja Netfliksa kosztuje maksymalnie 60 zł/msc. Myszka Miki oferuje swoją platformę za 28,99 zł/msc. Za tę właśnie kwotę będzie można oglądać dostępne tam filmy i seriale na czterech urządzeniach jednocześnie.

Za dostęp do Disney+ można też zapłacić za rok z góry. Trzeba wtedy naraz wydać 289,90 zł. Chyba że chcielibyśmy wykupić roczną subskrypcję do 26 czerwca 2022 roku. Wtedy kwota ta będzie zdecydowanie niższa. Wszystko dzięki ofercie powitalnej platformy.

Disney+ - jak skorzystać z promocji?

W ramach oferty powitalnej Disney+ oferuje roczną subskrypcję swojej usługi za 229,90 zł, czyli 19,16 zł/msc. Oznacza to, że cztery miesiące dostajemy w gratisie. Za 12 miesięcy płacimy jak za osiem. Żeby skorzystać z promocji, trzeba się śpieszyć.

Disney+ w Polsce

Oferta powitalna Disney+ jest czasowo ograniczona. Można z niej skorzystać tylko do 26 czerwca 2022 roku. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę platformy i się zarejestrować. Można to zrobić już teraz. W takim wypadku 14 czerwca dany użytkownik otrzyma na maila link do promocji. Wystarczy w niego kliknąć, wprowadzić dane do płatności i cieszyć się dostępem do serwisu.

Disney+ u partnerów - nawet dwa lata za darmo

Zarówno HBO Max jak i Netflix dostępny jest u operatorów zewnętrznych. Nie inaczej będzie z Disney+. Jedynym partnerem platformy w Polsce okazuje się Grupa Polsat Plus. Serwis zostanie dołączony więc do oferty Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Każda z opcji zapewnia inne możliwości korzystania z usługi, a to wiąże się z różnym zakresem cenowym:

  • w Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę
  • w Plusie – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód)
  • w Netii – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru)
  • w Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/za miesiąc
Disney+ - Polsat - promocja

Dobrze czytacie. Przy spełnieniu kilku wymogów, korzystając z promocji Plusa lub Netii możecie zyskać dostęp do Disney+ na rok lub dwa lata bez dodatkowych opłat. Oglądacie wtedy filmy i seriale platformy całkowicie za darmo. Więcej szczegółów na ten temat należy szukać u operatorów.

REKLAMA

Disney+ - promocje dla Polaków

Na ten moment to wszystkie promocje, które mogą pomóc wam obniżyć koszta korzystania z Disney+. Możecie więc wykupić roczny dostęp do platformy w cenie ośmiu miesięcy, lub otrzymać subskrypcję za darmo na rok lub dwa od operatora zewnętrznego.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA