REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Disney+ nie próżnuje po wejściu do Polski. Wśród nowości na przyszły tydzień znalazł się "Doktor Strange 2"

Disney+ w końcu wystartował w Polsce. Na platformie Myszki Miki jest co oglądać, a kolejne nowości już tam zmierzają. Właśnie dowiedzieliśmy się, co pojawi się na Disney+ w przyszłym tygodniu. Wśród najważniejszych premier nadchodzących dni znalazł się "Doktor Strange w multiwersum obłędu", czyli najnowszy film Marvel Cinematic Universe.

17.06.2022
15:50
doktor strange 2 disney plus premiery
REKLAMA

Załóż konto Disney Plus z tego linku, skorzystaj z promocyjnej ceny (2 miesiące gratis).

Disney+ nareszcie w Polsce. Czekaliśmy na ten moment ponad dwa lata, ale premiera platformy VOD Disneya okazała się bardzo mocna. Teraz pojawia się jedno pytanie: co oglądać na Disney+ w pierwszej kolejności? Biblioteka serwisu już na samym starcie powalała swoim bogactwem i jakością, a przecież będzie się konsekwentnie powiększać. Usługa ujawniła najważniejsze premiery, jakich możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu. Wśród nich pojawił się "Doktor Strange w multiwersum obłędu".

REKLAMA

Disney+ - najważniejsze nowości przyszłego tygodnia:

Już w przyszłym tygodniu na Disney+ zadebiutuje należący do Marvel Cinematic Universe "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Nie jest to jedyna niespodzianka, jaką dla fanów MCU przygotowała platforma. Przecież od jakiegoś czasu na platformie regularnie pojawiają się odcinki kolejnego już serialu z Kinowego Uniwersum Marvela - "Ms. Marvel". Nie inaczej będzie w nadchodzącą środę.

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu - Disney+ - premiery

Czy to pierwszy horror w katalogu MCU? O tyle, o ile. Nie spodziewajcie się krwawych potworów, ale fani kina grozy będą mieli tu na czym oko zawiesić. Sam Raimi przemyca w "Doktorze Strange'u w multiwersum obłędu" własną wizję artystyczną. Nie brakuje więc odniesień do jego wcześniejszych filmów i oczywiście Bruce'a Campbella.

Premiera na Disney+: 22 czerwca.

Ms. Marvel: 3. odcinek

Dwie premiery MCU jednego dnia? Jeszcze do niedawno polscy fani filmów i seriali Marvela mogli co najwyżej o tym pomarzyć. Od teraz stanie się to zaś naszą normalnością. Prócz "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" w przyszłą środę na Disney+ zadebiutuje trzeci już odcinek "Ms. Marvel". Jest to opowieść o niesfornej miłośniczce Kapitan Marvel, która sama otrzymuje supermoce.

Premiera na Disney+: 22 czerwca.

Wschodząca gwiazda

Wschodząca gwiazda - Disney+ - premiery

Może jednak starczy tych superbohaterów? Po premierach MCU przyjdzie czas na nieco sportowych emocji. "Wschodząca gwiazda" to oparta na faktach opowieść o trzech greckich braciach, którzy podbijają parkiety NBA. Chodzi m.in. o Giannisa Antetokounmpo, który w 2021 roku został mistrzem amerykańskiej ligi w barwach Milwaukee Bucks.

Premiera na Disney+: 24 czerwca.

Pełna lista ujawnionych przez Disney+ premier na przyszły tydzień:

22 czerwca

 • Ms. Marvel: odcinek 3
 • Bob's Burgers: 12. sezon - odcinki 21-22
 • Ktokolwiek widział
 • Doktor Strange w multiwersum obłędu

23 czerwca

 • Orville: Nowe horyzonty: 3. sezon - odcinek 4
REKLAMA

24 czerwca

 • Wschodząca gwiazda
 • Trevor: Musical
 • The Kardashians
 • Księżniczki Disneya - remiks: Wielkie Święto Księżniczek
 • Następcy: Królewskie wesele

  Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA