REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Co będziemy oglądać w 2023 roku? Zebraliśmy wszystkie premiery Disney+

Disney+ wie, jak przyciągać do siebie subskrybentów. Myszka Miki włada całym szeregiem uwielbianych na całym świecie uniwersów, więc na platformie należących do nich tytułów jest mnóstwo. W przyszłym roku dojdą kolejne. Jakich produkcji na pewno możemy się spodziewać?

04.12.2022
11:11
disney plus premiery zapowiedzi 2023
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Najgorętszy aktualnie serwis streamingowy? Disney+. Nie tylko może w Polsce wciąż chwalić się powabem świeżości, to jeszcze przyciąga użytkowników produkcjami z uwielbianych na całym świecie uniwersów, takich jak "Gwiezdne wojny", Disney (oczywista oczywistość), Pixar, czy Marvel.

REKLAMA

Disney+ - premiery na 2023 rok

Tytułów należących do wymienionych franczyz już jest na Disney+ sporo, a ich liczba będzie się tylko powiększać. Myszka Miki zamierza bowiem bezlitośnie rozwijać wszystkie uniwersa. Świadczą o tym zapowiedziane do tej pory premiery na przyszły rok.

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: 2. sezon

Gwiezdne wojny- Disney+

"Parszywa dwunastka" w odległej galaktyce dawno, dawno temu? Czemu nie! "Parszywa zgraja" to historia grupy elitarnych żołnierzy-klonów, którzy próbują się odnaleźć po wojnach klonów. 2. sezon tego serialu animowanego osadzonego w świecie "Gwiezdnych wojen" zadebiutuje na Disney+ już na początku przyszłego roku. Jeśli jeszcze nie widzieliście dotychczasowych odcinków, macie chwilę, aby nadrobić zaległości.

Premiera na Disney+: 4 stycznia 2023 roku.

The Mandalorian: 3. sezon

Pierwszy aktorski serial osadzony w świecie "Gwiezdnych wojen" powraca z 3. sezonem. Już na początku marca poznamy dalsze losy Din Djarina i ulubieńca publiczności Grogu (lepiej znanego jako Baby Yoda). Czy uda się utrzymać poziom dotychczasowych odcinków? Oby, bo jak wiemy na pewno nie będzie to ostatnia odsłona produkcji.

Premiera na Disney+: 1 marca.

Iwaju

W języku joruba "iwaju" oznacza przyszłość. Wtedy też rozgrywa się akcja tego serialu animowanego. Zgodnie z zapowiedziami tematyka produkcji ma skupiać się na tematach klasizmu, niewinności i walki z zastanym porządkiem.

Premiera na Disney+: w 2023 roku.

Piotruś Pan i Wendy

Disney lubi odświeżać swoje animacje. Ostatnio zaserwował nam przecież aktorską wersję "Pinokia". W przyszłym roku zobaczymy, jak podobne podejście sprawdza się w przypadku "Piotrusia Pana". I jest na co czekać, bo za reżyserię odpowiada David Lowery, czyli twórca "Zielonego Rycerza. Green Knight". Na ekranie natomiast nie zabraknie gwiazd. W roli Kapitana Haka pojawi się bowiem Jude Law.

Premiera na Disney+: w 2023 roku.

Gwiezdne wojny: Wizje - 2. sezon

"Gwiezdne wojny" to taki popkulturowy fenomen, że klękajcie narody. W "Wizjach" najwięksi twórcy animacji na świecie składają mu hołd. Ta antologia niedługo powróci z 2. sezonem.

Premiera na Disney+: wiosną 2023 roku.

Secret Invasion

Do tego serialu MCU Disney zebrał plejadę gwiazd. Samuel L. Jackson pojawi się w nim w roli Nicka Fury'ego, Ben Mendelsohn wcieli się w Talosa, a prócz nich zobaczymy jeszcze m.in. Emilię Clarke, czy Olivię Colman. Główni bohaterowie będą tu walczyć ze Skrullami, którzy od lat infiltrują Ziemię.

Premiera na Disney+: wiosną 2023 roku.

What if...? - 2. sezon

What if...? - Disney+

A gdyby tak całe MCU stanęło na głowie? Wyglądałoby właśnie jak w "What if...?". Ta animowana antalogia pokazuje nam alternatywne wersje znanych dobrze superbohaterów. Czym zaskoczy nas w 2. sezonie?

Premiera na Disney+: początek 2023 roku.

Loki - 2. sezon

Ulubiony złoczyńca fanów MCU powraca z 2. sezonem swojego serialu. Co dalej czeka tytułowego Lokiego? I ile Aligatora Lokiego zobaczymy tym razem? Oto pytania, na które odpowiedzi poznamy w przyszłym roku.

Premiera na Disney+: latem 2023 roku.

Echo

Marvel się nie obija. Disney idzie za ciosem i dalej bezlitośnie zamierza nas atakować nowościami MCU. "Echo" to spin-off "Hawkeye'a", który przedstawia losy Maji Lopez. Bohaterka wraca do swojego rodzinnego miasta, gdzie musi stawić czoła demonom przeszłości, pogodzić się ze swoimi korzeniami i rodziną. Wiadomo, że na ekranie pojawi się Vincent D'Onofrio i Charlie Cox, czyli Kingpin i Daredevil. Oj, będzie się działo.

Premiera na Disney+: latem 2023 roku.

Win or Lose

Kto robi najlepsze animacje? Disney. A dlaczego? Bo ma Pixara. Tym razem wytwórnia pokaże swój pierwszy serial oryginalny (nieoparty na filmie!). "Win or Lose" skupia się na losach drużyny softballowej. Każdy odcinek będzie opowiedziany z perspektywy innego jej członka. Spodziewajcie się mnóstwa śmiechów, wzruszeń i wysmakowanej grafiki.

Premiera na Disney+: jesienią 2023 roku.

X-Men '97

X-Men - Disney+

Mutanci w MCU? Nie możemy się doczekać. Nie wiadomo jeszcze jak (i kiedy!) zostaną wprowadzeni w produkcjach aktorskich, ale w przyszłym roku na pewno dostaniemy sequel popularnego w latach 90. serialu animowanego. "X-Men '97" ma się zaczynać tam, gdzie skończyli się "X-Meni" z 1992 roku. Szykujcie chusteczki i dajcie się ponieść nostalgii.

Premiera na Disney+: jesienią 2023 roku.

Ironheart

Widzieli "Czarną Panterę: Wakanda w moim sercu"? To poznaliście już Ironheart. To ta młoda geniuszka Riri Williams, w którą wciela się Dominique Thorne. Ona właśnie dostanie własny serial. Na temat samej produkcji na ten moment praktycznie jeszcze nic nie wiadomo.

Premiera na Disney+: jesienią 2023 roku.

Agatha: Coven of Chaos

REKLAMA
Agatha - WandaVision - MCU - Disney+

It's been Agatha all along - no co? Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie śpiewał tej piosenki po obejrzeniu "WandaVision". Pierwszy serial MCU doczeka się spin-offa, w którym będziemy mieć okazję bliżej poznać tytułową czarownicę. Oby tylko twórcy nie zapomnieli, że potrzebuje ona wpadającej w ucho oprawy muzycznej.

Premiera na Disney+: zimą 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA