REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Macie Disney+ z Polsat Box Go? W sierpniu czeka was zalew hitów

Oferta Polsat Box Go z Disney+ wprowadziła sporo zamieszania na polskim rynku VOD i pokazała, że najlepsze hity można mieć nawet przez dwa lata za darmo. W sierpniu platforma powiększy się o kolejne interesujące produkcje. Z kina na VOD trafią "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" i "Buzz Astral", a ze świata seriali użytkownicy Polsat Box Go otrzymają dostęp do "Mecenas She-Hulk".

05.08.2022
19:26
disney plus polsat box go sierpień
REKLAMA

Niedługo po debiucie Disney+ w Polsce platforma Polsat Box Go ogłosiła specjalną ofertę, dzięki której jej użytkownicy mogą korzystać z nowego VOD nawet przez dwa lata za darmo. Korzyści finansowe to jednak niejedyny powód, czemu warto łączyć obie platformy. W ten sposób dostajemy też co miesiąc mnóstwo filmowych hitów prosto z kina i godnych uwagi nowości serialowych. W sierpniu oferta Polsat Box Go z Disney+ jest szczególnie bogata.

REKLAMA

Disney+ z Polsat Box Go - sierpniowe nowości:

W 2021 i 2022 roku liczba dostępnych platform VOD znacząco wzrosła. Wybór jest niezwykle bogaty, ale portfele Polaków siłą rzeczy mają ograniczoną pojemność. Dlatego oferty pozwalające na łączenie więcej niż jednego serwisu w ramach pojedynczego rachunku cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Widzów oprócz zaoszczędzonych środków kuszą też świetne nowości, w przypadku Polsat Box Go i Disney+ będą to w sierpniu m.in. "Nieznośny ciężar wielkiego talentu", "Mecenas She-Hulk" czy "Badman".

Nicolas Cage całkowicie zasłużenie cieszy się opinią jednego z najbardziej utalentowanych i odważnych aktorów w Hollywood. Niewielu artystów chciałoby przecież brać udziału w komediowej parodii podśmiewującej się z ich kariery. A Cage w filmie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" zrobił dokładnie to. Produkcja, która na wiosnę trafiła do kin, doczekała się bardzo pozytywnych recenzji od krytyków i fanów aktora.

W ciągu ostatnich dwudziestu lat tylko dwie animowane serie zarobiły więcej niż "Toy Story" (więcej osiągnęli Shrek i Minionki). Najnowszą produkcją Pixara należącą do tego świata jest tegoroczny spin-off pt. "Buzz Astral". Produkcja odchodzi od typowego dla "Toy Story" stylu i opowiada bardziej realistyczną historię utalentowanego pilota, który próbuje uratować kolonię rozbitków na obcej i niebezpiecznej planecie.

Predator: Prey

Od premiery oryginalnego "Predatora" minęło już ponad 30 lat, a mimo to marka wciąż przyciąga zainteresowanie. Najnowszy film z tej serii "Predator: Prey" rozgrywa się w XVIII wieku, dlatego jest prequelem dla poprzednich tytułów. Fabuła produkcji kręci się wokół wojowniczki z plemienia Komanczów, która próbuje uratować swoje plemię przed morderczym najeźdźcą z kosmosu.

Detektyw Bruno

Familijna komedia "Detektyw Bruno" opowiada o ośmioletnim Oskarze, który ponad wszystko na świecie uwielbia rozwiązywać zagadki i oglądać serial o tytułowym bohaterze. Gdy w swoje urodziny otrzymuje zadanie odnalezienia skarbu, postanawia namówić na pomoc ukochanego detektywa. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że grający go aktor to dosyć niesympatyczna osoba. Czy czar Oskara zadziała na zadufanego w sobie gwiazdora?

REKLAMA

Filmy i seriale w Polsat Box Go - lista na sierpień:

  • Buzz Astral - już dostępny
  • Nieznośny ciężar wielkiego talentu - już dostępny
  • Predator: Prey - premiera 5 sierpnia
  • Detektyw Bruno - premiera 11 sierpnia
  • Badman - premiera 11 sierpnia
  • Mecenas She-Hulk - premiera 17 sierpnia
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA