REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Wszyscy uwielbiani złoczyńcy w jednym miejscu. Disney+ przygotowuje serial „Disney Villans”

Do premiery Disney+ jeszcze daleko, a oferta usługi VOD już robi olbrzymie wrażenie. Według medialnych informacji na platformie zadebiutują seriale z bohaterami MCU, „Gwiezdnych wojen” oraz klasycznych filmów Disneya. Ostatnia z wymienionych kategorii została właśnie wzmocniona przez zapowiedź serii „Disney Villans”.

27.02.2019
10:31
disney villans
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli ktokolwiek ma szansę zagrozić globalnej dominacji Netfliksa na rynku serwisów streamingowych, to tylko Disney. Firma jakiś czas temu zapowiedziała swoją własną usługę o nazwie Disney+. Wiadomo, że będzie dostępna poza USA, co wydaje się najbardziej logicznym wyjściem. Nie przeznacza się setek milionów dolarów na nowości, jeżeli nie ma się zamiaru zawalczyć o pozycję nr 1 na całym świecie.

Liczba nowych produkcji przygotowywanych z myślą o Disney+ jest naprawdę imponująca. Obecnie trwają zaawansowane prace nad „The Mandalorian” Jona Favreau oraz produkcją poświęconą Scarlet Witch i Visionowi. W planach są także dodatkowe seriale z bohaterami Marvel Cinematic Universe. A jeśli wierzyć plotkom, to na ekran powróci także Obi-Wan Kenobi i inne postaci z odległej galaktyki. Od superbohaterskich komiksów i „Gwiezdnych wojen” wolicie klasyczne animacje Disneya oraz dzieła Jima Hensona? Serwis będzie też mieć coś dla was.

Na Disney+ trafi nowa seria poświęcona antagonistom ze znanych produkcji firmy o tytule „Disney Villans”.


Jako pierwszy o nowym serialu poinformował serwis Production Weekly, który wyszukuje informacje o produkcjach na wczesnym etapie rozwoju. Do pracy nad „Disney Villans” zaangażowani zostali Steve Pearlman i Michael Seitzman. Pierwszy z nich miał już styczność z postaciami Disneya podczas pracy nad „Dawno, dawno temu” - aktorskim serialem, który opowiadał o mieszkających w Storybrooke bohaterach klasycznych baśni, podań i legend. Serial nadawała należąca do Disneya stacja ABC.

REKLAMA

Na ten moment nie sposób stwierdzić, jaką formę przybierze „Disney Villans”. Produkcja ma się rozpocząć w drugim kwartale 2020 roku, więc przez długi czas nie zobaczymy żadnych oficjalnych materiałów. Takie postaci jak Skaza, Cruella De Mon, Jaffar czy Ursula doczekały się popularności większej niż pozytywni bohaterowie ze swoich filmów. Dlatego ich obecność w serialu (bez względu na to, czy będzie animacją, antologią czy czymś jeszcze innym) wydaje się absolutnie niezbędna.

Disney+ ma zadebiutować w ostatnim kwartale 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA