REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

5. sezon "Domu z papieru" - koniec nadchodzi w zwiastunie ostatnich odcinków

Finałowe odcinki serialu "Dom z papieru" za niecałe dwa miesiące mają pojawić się na Netfliksie. "Koniec nadchodzi" - informuje nas teaser drugiej części sezonu 5.

13.10.2021
15:57
dom z papieru finał zwiastun netflix premiera 5 sezon
REKLAMA

W sieci właśnie pojawił się teaser drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru". Fani hiszpańskiego serialu na pewno uronią łezkę podczas jego oglądania, bo całym sobą przypomina on nam, że to już finał tego międzynarodowego hitu Netfliksa. Pierwsze odcinki tej odsłony produkcji pojawiły się kilka miesięcy temu, a teraz nadchodzi czas na pozostałe. Subskrybenci usługi nie mogą już się doczekać, nawet jeśli dotychczasowe epizody pozostawiały wiele do życzenia.

Chociaż Michał uważa, że pierwsze odcinki 5. sezonu ledwo się bronią, to przecież "Dom z papieru" jest jednym z najpopularniejszych seriali Netfliksa i użytkownicy usługi na całym świecie z niecierpliwością czekają na finał. A ten zapowiada się dość refleksyjnie. Tak przynajmniej wynika z udostępnionego teasera.

REKLAMA

Zwiastun 2. części 5. sezonu "Domu z papieru"

"Dom z papieru" się sypie. To wiadomo nie od dziś. Profesor będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami swojego planu i zadbać, aby nikogo więcej ze swojej ekipy nie stracić. Dlatego w udostępnionym przez Netfliksa teaserze możemy usłyszeć jego emocjonujące przemówienie.

Dom z papieru/trailer
REKLAMA

Kolejne ujęcia przedstawione są w ramce napisu "KONIEC", co boleśnie przypomina nam, że czeka nas już ostatnie spotkanie z Profesorem i jego ekipą. Czy twórcom uda się wpasować w wygórowane oczekiwania fanów? O tym przekonamy się za niecałe dwa miesiące. Premiera 2. części 5. sezonu "Domu z papieru" zapowiedziana jest bowiem na grudzień.

Premiera 2. połowy 5. sezonu "Domu z papieru" 3 grudnia 2021 roku na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA