REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Profesor wrócił. Netflix opublikował nowy teaser 3. części „Dom z papieru”

„Dom z papieru” niespodziewanie stał się jedną z najpopularniejszych produkcji Netfliksa w Polsce i na całym świecie. Hiszpański serial wkrótce doczeka się 3. części. Platforma utrzymuje fabułę nowych odcinków w tajemnicy, ale dzięki nowemu materiałowi wideo dowiedzieliśmy się kilku szczegółów.

28.05.2019
17:24
dom z papieru część 3 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Netflix znalazł żyłę złota, gdy postanowił zainwestować w produkcje rodem z Hiszpanii. Większość z nich cieszyła się ogromną popularnością, więc firma z każdym miesiącem ogłasza powstanie kolejnych. Ostatnio do biblioteki Netfliksa trafił kryminał „Pełne morze”. Użytkownicy serwisu czekają jednak przede wszystkim na 3. część zupełnie innego dzieła. Chodzi o „Dom z papieru”, który pierwotnie nawet nie był dziełem Netfliksa.

Firma zachęcona doskonałym wynikiem produkcji zdecydowała się wykupić prawa do dzieła i nakręcić kolejny sezon. Co w pewnym sensie jest zabiegiem problematycznym, bo „Dom z papieru” przedstawiał zamkniętą historię. Spekulacje na temat fabuły 3. części trwają więc od wielu miesięcy. Część informacji zdradzili aktorzy wcielający się w główne role, a bezpośrednio do tropikalnego zakończenia poprzedniego sezonu odniósł się pierwszy opublikowany przed miesiącem teaser.

Dopiero w najnowszym wideo zobaczyliśmy głównego bohatera, Profesora w ikonicznym czerwonym stroju i masce.

Materiał wideo zatytułowany „Zgadnij, kto wrócił?” przedstawia tylko Profesora. Mężczyzna zapowiada powrót słynnego gangu, który uciekł wcześniej z kraju z prawie miliardem dolarów. Jak wiedzieliśmy z poprzedniego teasera wesołe wakacje Profesora, Tokio i pozostałych członków ekipy złodziei zostaną przerwane przez najazd sił specjalnych, które dowiedzą się o ich lokalizacji. W kolejnym zwiastunie słyszymy, że policji udaje się złapać jednego z nich.

REKLAMA

Nie wiadomo, o kogo chodzi, ale ta sprawa zmusi gang do powrotu. Część fanów serialu spekuluje też, że może nie chodzić o żadnego ze złodziei, którym udało się uciec a wcześniej uznawanego za zmarłego Berlina. Bohater pojawił się w wyciekłej wcześniej scenie, która pokazała jego spotkanie z Profesorem. Pytanie, czy chodzi o wydarzenie z przeszłości, czy może przyszłości na ten moment pozostaje jednak bez odpowiedzi.

Pierwsze dwie części „Domu z papieru” znajdziecie na platformie Netflix. Nowy sezon zadebiutuje tam 19 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA