REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Dom z papieru” i „Lucyfer” . Sprawdzamy serialowe nowości na wrzesień

„Dom z papieru”, „Co robimy w ukryciu”, „Fundacja” i „Nocna msza” – tych seriali we wrześniu nie można przegapić. Ten miesiąc obfituje w interesujące premiery na platformach streamingowych. Nie brakuje w nich kontynuacji znanych pozycji, jak i produkcji zupełnie nowych.

01.09.2021
20:54
nocna msza netflix premiera wrzesień seriale
REKLAMA

Już po wakacjach, a więc wieczory coraz dłuższe. Do tego pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu, więc pozostaje tylko zakopać się pod kocem i oglądać seriale. Na szczęście platformy streamingowe dbają, abyśmy mieli treści pod dostatkiem. We wrześniu nie brakuje premier interesujących produkcji odcinkowych. Netflix rozpoczyna ostatni sezon „Domu z papieru”, HBO GO po raz trzeci zaprasza nas do sprawdzenia „Co robimy w ukryciu”, a Apple TV+ serwuje epickie science fiction.

REKLAMA

Seriale na wrzesień 2021 – najważniejsze premiery VOD

Q-Force

Lubicie animacje dla dorosłych? Zainteresujcie się „Q-Force”. To w końcu opowieść o Steve’ie Maryweather, który ujawnia, że jest gejem i zostaje wysłany do West Hollywoood przez agencję wywiadowczą. AIA liczy, że ich niegdyś najlepszy agent nie będzie się wychylał. Ten ma jednak inne plany. Buduje bowiem drużynę superszpiegów LGBT, której przyjdzie ratować świat.

Premiera na Netfliksie: 2 września

Dom z papieru - pierwsza część 5. Sezonu

Globalny fenomen, który rozpoczął płodną współpracę Netfliksa z Hiszpanią. Platforma wykupiła prawa do serialu i rozwinęła go na kolejne sezony, a teraz zamierza kończyć ten widowiskowy heist. Dużo będzie się tutaj działo i akcji nie zabraknie.

Premiera na Netfliksie: 3 września.

Co robimy w ukryciu – 3. sezon

Ten mockument ośmiesza wampiry. I robi to z takim samym wdziękiem jak „Oto Spinal Tap” zespoły rockowe. Twórcy z kamerą wchodzą do rzeczywistości krwiopijców mieszkających we współczesnym Nowym Jorku i pokazują, jak ich bohaterowie próbują odnaleźć się w nowoczesnym świecie.

Premiera w HBO GO: 3 września.

Kierunek: Noc – 2. Sezon

Netflix wziął wątki ze „Starości Aksolotla” i zrobił z tego belgijski serial o grupce ludzi uciekających samolotem przed świtem. I chociaż na koniec udaje im się znaleźć schronienie, to ich szczęście nie potrwa długo. Będą musieli zmierzyć się z kolejnymi problemami.

Premiera na Netfliksie: 10 września.

Lucyfer – sezon finałowy

Netflix uratował „Lucyfera”. Fox skasował serial, a platforma wykupiła do niego prawa, bo wyczuła w produkcji komercyjny potencjał. Rzeczywiście najwierniejsi fani zostali i pojawili się nowi. Teraz niestety przygody charyzmatycznego diabła dobiegają końca. To już ostatnia odsłona jego perypetii. Oby twórcy jej nie zepsuli.

Premiera na Netfliksie: 10 września.

The Morning Show – 2. Sezon

Wstajecie, włączacie telewizję, a tam… uśmiechnięte panie i uśmiechnięci panowie opowiadają o lekkich tematach. Programy śniadaniowe pełną gębą. A jak to wygląda od kuchni? Na to właśnie pytanie próbuje odpowiedzieć „The Morning Show”.

Premiera na Apple TV+: 17 września.

Nocna msza

Był „Nawiedzony dom na wzgórzu”, był „Nawiedzony dwór w Bly”, a teraz będzie „Nocna msza”. Mike Flanagan kontynuuje współpracę z Netfliksem, serwując nam kolejny serialowy horror. Tym razem opowiada o pewnej społeczności, która po przybyciu tajemniczego księdza zaczyna doświadczać cudownych zjawisk, ale zauważa też niepokojące znaki.

Premiera na Netfliksie: 24 września.

REKLAMA

Fundacja

To może być najważniejsza premiera serialowa tego roku. „Fundacja” jest adaptacją powieści Isaaca Asimova. Zobaczymy w niej grupę wyrzutków, która próbuje odbudować cywilizację po upadku Galaktycznego Imperium. Czy uda im się ocalić ludzkość?

Premiera na Apple TV+: 24 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA