REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Dom z papieru" - zwiastun 2. części 5. sezonu. To będzie ostateczna walka

Koniec nadciąga. Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru". Do premiery pozostał jeszcze miesiąc.

03.11.2021
15:55
dom z papieru sezon 5 część 2 zwiastun netflix
REKLAMA

Ostatnie odcinki 2. połowy 5. części "Domu z papieru" zawitają na platformę Netflix równo za miesiąc, trzeciego grudnia. Będzie to oficjalne zamknięcie historii gangu Profesora i napadu na Bank Hiszpanii. Dowiemy się, komu się powiedzie, kto ujdzie z życiem, a kto... wręcz przeciwnie. Po dość szokującym dla fanów cliffhangerze w finale piątego odcinka ostatniej serii można przypuszczać, że w istocie żaden z bohaterów nie jest bezpieczny. Rzućmy okiem na nowy trailer jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa w historii serwisu:

REKLAMA

"Dom z papieru", sezon 5. Zwiastun 2. połowy serialu Netflixa

Dom z papieru: 2. połowa 5. części - zwiastun
REKLAMA

"Dom z papieru" podbił serca widzów na całym świecie. Ten międzynarodowy hit za sprawą barwnych postaci, pędzącej na złamanie karku akcji, licznych wolt fabularnych i zmiksowaniu wątków sensacyjnych z klimatem telenoweli sprawił, że wierna publiczność jest w stanie mu wybaczyć niemal każde potknięcie. A tych, umówmy się, z sezonu na sezon przybywało.

Nie da się też ukryć, że klimat pożegnań sprzyja zainteresowaniu subskrybentów, a zarówno ten, jak i poprzedni teaser, zapowiadają refleksyjne, wzruszające pożegnanie. I, zapewne, wiele zaskoczeń. W ostatnich epizodach Profesor będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami swojego planu i zadbać, aby nikogo więcej ze swojej ekipy nie stracić. Biorąc pod uwagę okoliczności - nie będzie to łatwe. Ale przecież nigdy nie miało być, słowo "nieprawdopodobne" stanowi esencję tej produkcji.

Czy twórcom uda się zadowolić fanów i nie pozostawić po sobie przykrego rozczarowania czy wręcz niesmaku? Przekonamy się równo za miesiąc. W oficjalnym opisie możemy przeczytać:

Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor popełnia największy błąd swojego życia...

Premiera 2. połowy 5. sezonu "Domu z papieru" już 3 grudnia 2021 roku na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA