REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

FAME MMA pozbywa się Fagaty i Marcina Dubiela po materiale Wardęgi

"Pandora Gate zbiera swoje żniwa. Wskutek informacji, które wyszły na jaw za sprawą filmu Sylwestra Wardęgi, Federacja FAME wystosowała oświadczenie, w którym poinformowała, że kontrakt z Marcinem Dubielem oraz Agatą Fąk zostaje zerwany.

06.10.2023
10:03
FAME MMA pozbywa się Fagaty i Marcina Dubiela po materiale Wardęgi
REKLAMA

Federacja FAME, z którą związanych jest wielu influencerów, po materiale Sylwestra Wardęgi postanowiła podjąć stanowcze kroki. Na pierwszy ogień poszedł Michał "Boxdel" Baron, jeden z włodarzy FAME MMA. Po tym, gdy jego nazwisko pojawiło się w materiale Sylwestra Wardęgi, w związku z aferą "Pandora Gate", organizacja freakfightowa poinformowała, że Boxdel zostaje odsunięty od działań w federacji w trybie natychmiastowym. W kolejnym oświadczeniu dodała, że intensywnie pracują nad tym, by usunąć włodarza ze spółek należących do marki FAME. W tym samym dokumencie prezes zarządu poinformował także o zakończeniu współpracy z Marcinem Dubielem oraz Fagatą.

REKLAMA

Marcin Dubiel i Fagata decyzją federacji kończą współpracę z FAME MMA

W mediach społecznościowych Federacji FAME pojawiło się oświadczenie, w którym prezes zarządu Krzysztof Rozpara oświadczył, że kontrakt z Marcinem Dubielem zostaje zerwany, a umowa z Agatą Fąk nie zostanie przedłużona:

W nawiązaniu do oświadczenia z dn. 03.10.2023 r. informujemy, że Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara, skontaktowali się z osobą reprezentującą Marcina Dubiela, informując o wypowiedzeniu obowiązującego kontraktu. Federacja zakończyła również w trybie natychmiastowym współpracę z Danielem Pawlakiem. FAME nie zamierza również przedłużać umowy z Agatą Fąk, której kontrakt wygasł po ostatnim występie na gali FAME FRIDAY ARENA 2

- napisano w oświadczeniu.

W opisie podkreślono, że właściciele FAME bezskutecznie próbowali skontaktować się z Marcinem Dubielem, który prawdopodobnie przebywa obecnie w Rzymie, dlatego informacja o zakończeniu współpracy i rozwiązaniu kontraktu została przekazana menadżerowi youtubera. Przedstawiciele Federacji dodali, że podjęte przez nich decyzje, z którymi zapoznać się można w oświadczeniu, są "ostateczne i nieodwołalne", a "FAME nie będzie współpracować z ww. osobami w przyszłości". Dwa dni temu współpracę z Marcinem Dubielem zawiesił także jego trener Marcin Szyszka.

REKLAMA

O aferze "Pandora Gate" informujemy od samego początku:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA