REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Ryan Reynolds w grze, a ambitna reżyserka w starym Hollywood. Najważniejsze premiery weekendu

„Free Guy” i „Nie oddychaj 2” już w kinach. Na wielkim ekranie emocji w ten weekend nie brakuje, ale niemniej się dzieje również na VOD i w telewizji. Sprawdź, co obejrzeć.

14.08.2021
9:53
free guy premiery co obejrzeć weekend
REKLAMA

Ryan Reynolds dowiaduje się, że jest postacią w grze komputerowej. Stephen Lang znowu musi walczyć z włamywaczami. Dużo się w kinach dzieje. Ale i na VOD nie brakuje emocji. Na Netfliksie znajdziecie serial grozy, którego akcja rozgrywa się w latach 90. i pełen akcji thriller mający miejsce w słonecznej Grecji. A jakby tego było wam mało to w telewizji znajdziecie mnóstwo znanych i lubianych filmów.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy - podpowiadamy co obejrzeć w weekend

Ryan Reynolds jest aktualnie jedną z najbardziej lubianych gwiazd filmu. Nie tak dawno mogliśmy go oglądać w „Bodyguard i żona zawodowca”, gdzie próbował nie zginąć w towarzystwie Salmy Hayek i Samuela L. Jacksona. We „Free Guy” wciela się w Faceta, który dowiaduje się, że jest NPC z gry komputerowej i tylko on może uratować otaczający go wirtualny świat.

Film już w kinach.

Nie oddychaj 2

O tym filmie zrobiło się głośno już po pierwszych jego zapowiedziach. Widzowie oburzyli się, że czarny charakter z pierwszej części tym razem będzie bohaterem pozytywnym, z którym przyjdzie im się utożsamiać. Niewidomy weteran tym razem stanie w obronie 11-letniej Phoenix i znowu przyjdzie mu zmierzyć się z nieproszonymi gośćmi w swoim domu.

Film już w kinach.

Beckett

Tytułowy Beckett wypoczywa na wakacjach w słonecznej Grecji. Wakacje wydawałoby się, jak marzenie, ale sielanka szybko się kończy, Bohater pewnego dnia zostaje uwikłany w polityczny spisek. Teraz będzie musiał walczyć o własne życie. Napięcia oraz akcji tu nie zabraknie.

Film dostępny na platformie Netflix.

Nowy smak wiśni

Ten serial przenosi nas do kolorowych lat 90. Najntisowe Hollywood jest hipnotyzujące, ale pod powierzchnią całego blichtru kryją się mroczne tajemnice. Ambitnej reżyserce za skórę zaszedł nieuczciwy producent, więc bohaterka postanawia się na nim zemścić korzystając ze swoich nadprzyrodzonych mocy.

Serial dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: Pierce’a Brosnana ostrzegającego przed wybuchem wulkanu w „Góra Dantego” (TVN7, sobota 17:45), Toma Hardy’ego w „Venom” (Polsat, sobota 20:00) i niegrzeczną komedię romantyczną „Polowanie na druhny” (TVN, sobota 20:00).

W niedzielę szczególnie polecamy: pełną akcji komedię z Ryanem Reynoldsem i Samuelem M. Jacksonem „Bodyguard zawodowiec” (TV Puls, niedziela 20:00), aktorskie przygody lubianych Galów „Asterix na olimpiadzie” (Stopklatka, niedziela 20:00) i odjechane science-fiction Tima Burtona „Marsjanie atakują!” (TVN, niedziela 22:05).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA