REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Gal Gadot i sławni przyjaciele z Instagrama śpiewają „Imagine”. Jakie gwiazdy wystąpiły w popularnym wideo?

Pandemia koronawirusa rozprzestrzenia się na kolejne państwa, przez co coraz większa część świata jest zmuszona funkcjonować w warunkach całkowitej lub częściowej kwarantanny. Odpowiedzią na te problemy od Gal Gadot, Natalie Portman, Amy Adams i innych gwiazd branży rozrywkowej jest wspólne śpiewanie Imagine Johna Lennona.

19.03.2020
10:51
gal gadot imagine
REKLAMA
REKLAMA

Pochodzący z 1971 roku utwór Johna Lennona, powstały (co później przyznawał sam artysta) przy dużym udziale Yoko Ono, zapisał się w pamięci fanów muzyka jako jedno z jego największych osiągnięć. Wraz z upływem lat Imagine stał się wręcz ogólnoświatowym hymnem, który jest często śpiewany przez ludzi w momentach wielkich kryzysów czy pożogi wojennej. Część fanów Lennona twierdzi, że w ten sposób ballada została w pewnym sensie obdarta z pierwotnego znaczenia, ale wpływ Imagine na ludzi jest czymś nie do przecenienia.

Dlatego nikogo nie zdziwiło, że pewien sycylijski trębacz postanowił umilić okres kwarantanny swoim sąsiadom, grając właśnie piosenkę gwiazdy zespołu The Beatles. Nagranie tego występu szybko obiegło świat i trafiło w ręce Gal Gadot. Modelkę i aktorkę znaną najlepiej z roli Wonder Woman w filmach DC niezwykle mocno poruszyła gra Włocha. Dlatego postanowiła nagrać coś podobnego, tylko że z udziałem kilkunastu znanych hollywoodzkich twarzy.

Gal Gadot zaśpiewała Imagine wraz z m.in. Natalie Portman, Amy Adams, Jimmym Fallonem, Sią czy Zoe Kravitz.

REKLAMA

Gwiazdy śpiewały a capella, więc większość postawiła na dosyć spokojne i niskie tony. Niektórzy wykorzystali jednak tą okazję do pokazania gamy swoich wokalnych umiejętności. Całość nagrania otworzyła Gadot, a oprócz wspomnianych już aktorów i piosenkarek na ekranie pojawiają się również Cara Delevigne, Mark Ruffalo (popularny Hulk z MCU), James Marsden („Sonic. Szybki jak błyskawica”), Will Ferrell, Kristin Wiig, Jamie Dornan, Sarah Silverman, Eddie Benjamin i Norah Jones.

Aktorka we wpisie zamieszczonym pod filmem podkreśliła, że wszyscy jesteśmy obecnie w tej samej sytuacji i wspólnie poradzimy sobie z panującym kryzysem. Wideo obejrzało na ten moment już ponad 2,8 mln osób. Większość osób jest zachwycona, choć pojawiają się też głosy krytyczne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA