REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Gaspard Ulliel nie żyje. Aktor, którego zobaczymy w serialu "Moon Knight", miał 37 lat

Gaspard Ulliel nie żyje. Aktor zmarł w wieku zaledwie 37 lat, w wyniku wypadku na nartach. Najbardziej znany jest z ról w "Hannibal: Po drugiej stronie maski" i "Saint Laurent". Niedługo będziemy mogli zobaczyć go również w serialu MCU "Moon Knight".

19.01.2022
18:42
gaspard ulliel nie żyje śmierć aktor
REKLAMA

Gaspard Ulliel nie żyje. Aktor miał zadatki na wielką gwiazdę filmową. W końcu na jego koncie nie brakuje ani ról w głośnych produkcjach, ani prestiżowych nagród. Najlepiej znany jest z kreacji światowej sławy projektanta mody, tytułowego "Saint Laurent" i młodego Hannibala Lectera w "Hannibal: Po drugiej stronie maski". Zagrał również w serialu MCU "Moon Knight", który zmierza na Disney Plus.

Jego karierę przerwała niespodziewana śmierć. Jak w oficjalnym komunikacie przekazała rodzina aktora, zmarł dzisiaj na skutek wypadku narciarskiego. Miał 37 lat.

REKLAMA

Gaspard Ulliel nie żyje - przyczyna śmierci aktora

Gaspard Ulliel spędzał czas w kurorcie La Rosiere. 18 stycznia podczas zjazdu na nartach doznał poważnego urazu głowy i trafił do szpitala. Pomimo starań lekarzy nie udało się go uratować. Aktor zmarł dzisiaj, 19 stycznia.

Śmierć Gasparda Ulliela przerwała obiecującą karierę filmową. Aktor od najmłodszych lat planował swoją przyszłość w branży X muzy. Chciał być reżyserem. Los chciał jednak inaczej i już w liceum zagrał w telewizyjnym "Un famme en blanc".

Gaspard Ulliel - nagrody i najważniejsze role

REKLAMA

Gaspard Ulliel otrzymał w czasie swojej przedwcześnie zakończonej kariery pięć nominacji do Cezarów, które przyniosły mu dwie statuetki. Nagrody otrzymał za role w "Bardzo długich zaręczynach" i "To tylko koniec świata". Największy rozgłos przyniosły mu jednak występy we wspomnianych "Saint Laurent" i "Hannibal: Po drugiej stronie maski".

W ostatnich latach pracował jednak w Europie. Do Hollywood powrócił całkiem niedawno. Wystąpił w nadchodzącym serialu Disney+ "Moon Knight", w którym zobaczymy go w roli Midnight Mana.

Gaspard Ulliel zmarł w wieku 37 lat
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA