REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jest na co czekać. Wiemy, kiedy pojawi się 2. sezon "What if...?" i "Secret Invasion"

Na japońskiej stronie Marvela pojawiła się pełna rozpiska filmów i seriali MCU na 2022 rok. Chociaż o wielu nadchodzących produkcjach wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, to nie brakuje w niej świeżych informacji o wyczekiwanych tytułach. Dzięki niej jasne stało się chociażby, że po "Doktorze Strangu w multiwersum obłędu" zobaczymy 2. sezon "What if...?", a jakoś przed premierą "Black Panther: Wakanda Forever" na Disney Plus pojawi się "Secret Invasion".

17.01.2022
20:53
what if 2 sezon premiera disney plus seriale mcu
REKLAMA

Mamy pełną rozpiskę filmów i seriali MCU na 2022 rok. Choć wiedzieliśmy mniej więcej, jakie produkcje nadchodzą, w przypadku tytułów Disney Plus nie było jednak pewne, co i kiedy dokładnie pojawi się, aby umilić nam czas oczekiwania na kolejne pełne metraże pokroju "Doktor Strange w multiwersum obłędu", czy "Black Panther: Wakanda Forever".

Jak można było się spodziewać po przerwie spowodowanej pandemią MCU wróciło na właściwe sobie tory i docisnęło pedał gazu do dechy. W zeszłym roku otrzymaliśmy kilka lepszych i gorszych filmów 4. fazy uniwersum, pojawiły się też wyczekiwane seriale na Disney Plus. W najbliższym czasie zarówno jednych, jak i drugich pojawi się dużo więcej.

REKLAMA

Seriale Disney Plus - co będziemy oglądać między filmami MCU?

Kiedy pojawią się nadchodzące filmy, już wiedzieliśmy. Mieliśmy też jakieś tam pojęcie na temat seriali Disney Plus. Na japońskiej stronie Marvela pojawiły się jednak dokładniejsze informacje dotyczące tego, kiedy na platformie zadebiutuje chociażby 2. sezon "What if...?" czy "Secret Invasion".

Zanim wymienione tytułu pojawią się na Disney Plus, już w marcu (według plotek 30) czeka nas premiera "Moon Knight" na Disney Plus. Jeśli podana rozpiska się utrzyma, potem w maju popędzimy do kin na "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu", a przed debiutem "Thor: Love and Thunder" zobaczymy "She-Hulk", "I Am Groot" i wspomniany 2. sezon "What if...?".

Seriale i filmy MCU - jeszcze więcej tytułów na 2022 rok

REKLAMA

A to nie koniec czekających nas atrakcji w 2022 roku. Nowy "Thor" ma zadebiutować w lipcu. Chwilę po nim, również w lecie, na Disney Plus pojawi się "Ms. Marvel". "Secret Invasion" nadejdzie natomiast jakoś przed listopadową premierą "Black Panther: Wakanda Forever".

W nadchodzących miesiącach pojawią się więc kolejne filmy MCU, a między ich premierami będziemy mogli oglądać nowe seriale. Oczywiście jeśli Disney przestanie ociągać się z wprowadzeniem swojej platformy w naszym kraju. Inaczej dalej będzie hodował sobie piratów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA