REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oscar Isaac jako Moon Knight w nowym serialu Marvela. Jest pełny zwiastun, znamy datę premiery!

Disney nareszcie podzielił się z fanami pierwszym pełnoprawnym zwiastunem serialu "Moon Knight". Co więcej, ujawnił też datę premiery - okazuje się, że pogłoski były bliskie prawdy i produkcja zadebiutuje już niedługo. W tytułowego herosa Marvela - jedną z mniej popularnych, ale zdecydowanie najciekawszych postaci wydawnictwa - wciela się Oscar Isaac.

18.01.2022
7:57
moon knight zwiastun trailer serial marvel oscar isaac data premiery
REKLAMA

Zwiastun serialu "Moon Knight" trafił do sieci nad ranem wraz z plakatem i ogłoszeniem oficjalnej daty premiery, która odbędzie się w serwisie Disney+ już 30 marca 2022 roku!

Więcej o samym bohaterze Marvela, który cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości, przeczytacie w poświęconym mu tekście. Plan przeniesienia na ekran jego przygód ogłoszono w 2019 roku - wówczas dowiedzieliśmy się, że Jeremy Slater (m.in. "The Umbrella Academy") będzie trzymał pieczę nad ekipą scenarzystów "Moon Knight". Za reżyserię odpowiadają Justin Benson, Aaron Moorhead (na Netfliksie możecie teraz obejrzeć "Archive 81", przy którym ci dwaj panowie pracowali), Mohamed Diab, i - jeśli wierzyć pogłoskom - George Clooney.

W tytułową rolę "Moon Knight" wcielił się Oscar Isaac. Na ekranie pojawią się też Ethan Hawke (w roli antagonisty), Gaspard Ulliel i May Calamawy. Dobra, dość tych technicznych szczegółów - czas rzucić okiem na ten intrygujący zwiastun.

REKLAMA

Moon Knight: zwiastun serialu Marvela

Moon Knight - trailer
REKLAMA

Były amerykański żołnierz piechoty morskiej, zmagający się z dysocjacyjnym zaburzeniem tożsamości, otrzymuje moc egipskiego boga księżyca. Wkrótce dowiaduje się, że nowe moce mogą być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem dla jego niespokojnego życia

- czytamy w oficjalnym opisie serialu.
Moon Knight - data premiery i plakat
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA