REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

7. sezon Gry o tron pojawi się w HBO już tej nocy. Polska premiera odbędzie się równo z amerykańską

Już 17 lipca polskie HBO nada premierowy odcinek siódmego sezonu Gry o tron. Będzie on nosił tytuł Dragonstone i skoncentruje się na Jonie, Cersei i Daenerys.

16.07.2017
13:37
spin-off Gry o tron
REKLAMA
REKLAMA

Po wyjątkowo długim oczekiwaniu Gra o tron wraca na antenę HBO. Siódmy sezon będzie miał swoją premierę na równi z amerykańską.

Pierwsza emisja odbędzie się 17 lipca o trzeciej w nocy na HBO.

Fani, którzy nie chcą zarywać nocy, albo będą mieli ochotę zobaczyć odcinek po raz kolejny, mogą zasiąść przed telewizorami w poniedziałek o 20:10 (HBO) lub o 21:00 (HBO3). Dragonstone będzie dostępny również na HBO GO.

Czego możemy się spodziewać po premierze?

HBO udostępniło nieco informacji o pierwszych trzech odcinkach. Najważniejszym wydarzeniem początku siódmego sezonu będzie zapewne lądowanie Dany w Dragonstone, czyli tradycyjnej ojczyźnie rodu Targaryen. Była to ich rodowa siedziba przed założeniem Królewskiej Przystani i zbudowaniem Czerwonej Twierdzy.

To właśnie zdobycie tego zamku jest głównym celem Matki Smoków. Pokrzyżować jej plany postara się przebiegła Cersei. Obecna królowa będzie starała się znaleźć sposób na wyrównanie sił w starciu ze smokami.

Obronę zorganizuje również Jon Snow, tylko że na północy. Tam czeka go walka o ziemie przyszywanego ojca z Nocnym Królem i jego armią Białych Wędrowców. Co ciekawe, obrócić się przeciwko niemu może Sansa. Dziewczyna jest zazdrosna o władzę, jaką posiadł jej brat - bękart.

REKLAMA

Czytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA