REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czy Jon Snow powróci w spin-offie "Gry o tron"? Kit Harington tego nie wyklucza

Kit Harington w żartobliwym tonie opowiada o swoim powrocie do roli z "Gry o tron". Jak sam zaznacza, nie może za wiele zdradzić na temat spin-offu poświęconemu Jonowi Snow, ale na pewno brakuje mu rozpoznawalności z czasów największej popularności serialu głównego.

06.02.2023
18:56
jon snow gra o tron kit harington
REKLAMA

"Ród smoka" pojawił się w zeszłym roku na HBO Max, aby udowodnić, że król seriali fantasy jest tylko jeden. To bowiem dopiero prequel "Gry o tron" był w stanie wypełnić pustkę, którą przyniósł ze sobą finał... "Gry o tron". A skoro produkcja okazała się sukcesem (tak komercyjnym, jak i artystycznym), spodziewaliśmy się, że uniwersum George'a R.R. Martina zacznie rozwijać się w ekspresowym tempie.

Swego czasu zapowiadano szereg spin-offów "Gry o tron". Dużo mówiło się m.in. o "Snow", czyli sequelu serialu głównego poświęconemu tytułowej postaci - Jonowi Snow. Niestety, HBO nie potwierdziło oficjalnie żadnych doniesień na jego temat, więc los produkcji stoi pod znakiem zapytania. Wcielający się w bohatera Kit Harington zdradził ostatnio, co musiałoby się stać, aby produkcja doszła do skutku.

REKLAMA

Jon Snow - Kit Harington o szansach na spin-off Gry o tron

Podczas niedawnego "The Tonight Show" Jimmy Fallon zapytał Kita Haringtona czy wcieli się ponownie w Jona Snow. Z właściwym sobie urokiem, aktor odpowiedział dość wymijająco, stwierdzając, że brakuje mu czasów popularności "Gry o tron":

Nie wiem. Chcecie go? Nie mogę nic na ten temat powiedzieć, ale nie wiem... Kiedy dzisiaj chodzę po ulicy, coraz mniej ludzi mnie rozpoznaje. To godzi w moje ego, wiesz? (...) Jeśli liczba zdjęć, o jakie jestem proszony każdego dnia, spadnie poniżej pewnego poziomu, zrobię spin-off.

Kit Harington - Gra o tron - Jon Snow

Po tej wypowiedzi Jimmy Fallon poprosił fanów, aby w najbliższych dniach nie prosili Kita Haringtona o wspólne zdjęcie, dzięki czemu serial szybciej powstanie. Czy rzeczywiście tak to wygląda? Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jak zaznacza Movieweb, w grudniu George R.R. Martin napisał na swoim blogu, że Warner Bros. Discovery odłożyło na półkę planowane projekty powiązane z "Grą o tron". Ale...

REKLAMA

Kilka z nich trafiło na półkę, ale nie powiedziałbym, że nie powstaną. Z półki można coś ściągnąć równie łatwo, co na nią położyć. (...) Jak to już w przypadku rozwoju projektów bywa, część z nich jest bliżej realizacji niż inne... Żadne nie dostały jednak zielonego światła, ale mamy nadzieję... Może niedługo.

Jeśli chodzi o projekty powiązane z "Grą o tron" na ten moment możemy być pewni, że dostaniemy jeszcze 2. sezon "Rodu smoka". Czy pojawi się coś jeszcze? Na oficjalne informacje wciąż musimy poczekać.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA