REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czy Jon Snow powróci w spin-offie "Gry o tron"? Kit Harington tego nie wyklucza

Kit Harington w żartobliwym tonie opowiada o swoim powrocie do roli z "Gry o tron". Jak sam zaznacza, nie może za wiele zdradzić na temat spin-offu poświęconemu Jonowi Snow, ale na pewno brakuje mu rozpoznawalności z czasów największej popularności serialu głównego.

06.02.2023
18:56
jon snow gra o tron kit harington
REKLAMA

"Ród smoka" pojawił się w zeszłym roku na HBO Max, aby udowodnić, że król seriali fantasy jest tylko jeden. To bowiem dopiero prequel "Gry o tron" był w stanie wypełnić pustkę, którą przyniósł ze sobą finał... "Gry o tron". A skoro produkcja okazała się sukcesem (tak komercyjnym, jak i artystycznym), spodziewaliśmy się, że uniwersum George'a R.R. Martina zacznie rozwijać się w ekspresowym tempie.

Swego czasu zapowiadano szereg spin-offów "Gry o tron". Dużo mówiło się m.in. o "Snow", czyli sequelu serialu głównego poświęconemu tytułowej postaci - Jonowi Snow. Niestety, HBO nie potwierdziło oficjalnie żadnych doniesień na jego temat, więc los produkcji stoi pod znakiem zapytania. Wcielający się w bohatera Kit Harington zdradził ostatnio, co musiałoby się stać, aby produkcja doszła do skutku.

REKLAMA

Jon Snow - Kit Harington o szansach na spin-off Gry o tron

Podczas niedawnego "The Tonight Show" Jimmy Fallon zapytał Kita Haringtona czy wcieli się ponownie w Jona Snow. Z właściwym sobie urokiem, aktor odpowiedział dość wymijająco, stwierdzając, że brakuje mu czasów popularności "Gry o tron":

Nie wiem. Chcecie go? Nie mogę nic na ten temat powiedzieć, ale nie wiem... Kiedy dzisiaj chodzę po ulicy, coraz mniej ludzi mnie rozpoznaje. To godzi w moje ego, wiesz? (...) Jeśli liczba zdjęć, o jakie jestem proszony każdego dnia, spadnie poniżej pewnego poziomu, zrobię spin-off.

Kit Harington - Gra o tron - Jon Snow

Po tej wypowiedzi Jimmy Fallon poprosił fanów, aby w najbliższych dniach nie prosili Kita Haringtona o wspólne zdjęcie, dzięki czemu serial szybciej powstanie. Czy rzeczywiście tak to wygląda? Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jak zaznacza Movieweb, w grudniu George R.R. Martin napisał na swoim blogu, że Warner Bros. Discovery odłożyło na półkę planowane projekty powiązane z "Grą o tron". Ale...

REKLAMA

Kilka z nich trafiło na półkę, ale nie powiedziałbym, że nie powstaną. Z półki można coś ściągnąć równie łatwo, co na nią położyć. (...) Jak to już w przypadku rozwoju projektów bywa, część z nich jest bliżej realizacji niż inne... Żadne nie dostały jednak zielonego światła, ale mamy nadzieję... Może niedługo.

Jeśli chodzi o projekty powiązane z "Grą o tron" na ten moment możemy być pewni, że dostaniemy jeszcze 2. sezon "Rodu smoka". Czy pojawi się coś jeszcze? Na oficjalne informacje wciąż musimy poczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA