REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jon Snow to maminsynek i narcyz? Członkowie ekipy „Gry o tron” nabijają się z Kita Haringtona

Gwiazdy znane z „Gry o tron” coraz częściej poświęcają się innym projektom filmowym. Wciąż słyszą jednak pytania o doświadczenia związane z ostatnim sezonem serialu. Dwie aktorki podzieliły się ostatnio przyjacielskimi żartami na temat Kita Haringtona. Co takiego zrobił aktor?

28.01.2019
15:30
gra o tron harington
REKLAMA
REKLAMA

Nie brakuje powodów, dla których „Gra o tron” stała się jednym z najważniejszych seriali ostatnich lat. W opinii wielu widzów kluczowym aspektem produkcji HBO jest bardzo silna obsada. Aktorzy występujący razem od lat wyraźnie się zżyli  i stworzyli ekipę, która dobrze funkcjonuje tak na planie, jak i poza nim.

Duża liczebność pierwszoplanowych bohaterów „Gry o tron” ułatwia też kwestię promocji 8. sezonu serialu. A fanom produkcja daje mnóstwo okazji, żeby mogli się dowiedzieć czegoś nowego o swoich ulubionych postaciach. Wywiady dla ogólnoświatowych mediów ujawniają czasami pasjonujące zakulisowe informacje, choć w dobie silnych zabezpieczeń przed spoilerami zdarza się to coraz rzadziej.

Aktorzy „Gry o tron” lubią za to rozmawiać o sobie nawzajem. Zwłaszcza zaś o Jonie Snow.

Sophie Turner, wcielająca się w produkcji w postać Sansy Stark, szczególnie często udziela rozmaitych wywiadów. Bywa też wykorzystywana przez produkcję do wyjaśniania lub dementowania informacji pojawiających się w sieci. To właśnie ona ostatnio zaznaczyła, że teaser 8. sezonu nie ma nic wspólnego z jego fabułą. Turner zdradziła także w rozmowie z InStyle, że cała obsada nabijała się z Kita Haringtona z powodu jego zainteresowania włosami:

Ze wszystkich na całym planie to właśnie on najbardziej dbał o swoje włosy. Ma obsesję. Widziałam jak przed wejściem na czerwony dywan zaczesywał końcówki włosów, żeby były idealnie nakręcone.

Brytyjska aktorka nie jest jedyną osobą, która ostatnio naśmiewała się z Haringtona. Wkrótce dołączyła do niej Lena Headey.

REKLAMA


W wywiadzie dla MTV News zrobionym przy okazji promocji filmu „Fighting with My Family” serialowa Cersei Lannister zdradziła, kto najwięcej płakał podczas czytania scenariusza ostatniego odcinka. Okazuje się, że ponownie był to Kit Harington. Headey przyznała żartobliwie, że wcielający się w Jona Snowa aktor jest ogółem zbyt rozemocjonowany. Jak zareagują na te wyznania fani postaci? I czy Jon może liczyć na zemstę za te żarty w trakcie finałowego sezonu? Przekonamy się wkrótce.

„Gra o tron” powróci na antenę HBO 15 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA