REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO podsumowuje rok 2015 i przemyca pierwszy materiał z 6 sezonu "Gry o tron"

HBO opublikowało na swoich profilach w mediach społecznościowych materiał wideo, w którym podsumowuje rok 2015 i zapowiada produkcje, które premierę będą miały w 2016. Wśród tych drugich znalazła się także "Gra o tron", dzięki czemu po raz pierwszy możemy obejrzeć kilka scen z szóstego sezonu.

07.12.2015
11:04
HBO podsumowuje rok 2015 i przemyca pierwszy materiał z 6 sezonu Gry o tron
REKLAMA
REKLAMA

To tylko trzy krótkie urywki, w sumie - raptem kilka sekund. Wciąż jednak to pierwszy materiał z szóstego sezonu serialu "Gra o tron", jaki możemy obejrzeć. Nawet w udostępnionym przed paroma dniami teaserze nowej odsłony tej produkcji wykorzystano jedynie sceny pochodzące z piątego sezonu. Film HBO trwa niespełna trzy minuty i dzięki zgrabnemu montażowi ogląda się go przyjemnie, jeśli jednak interesuje was tylko "Gra o tron", przewińcie do 2:14.

REKLAMA

Szósty sezon serialu "Gra o tron" trafi na antenę w kwietniu 2016 roku. Dokładana data premiery pozostaje na ten moment nieznana, ale najprawdopodobniej będzie to przedostatnia lub ostatnia niedziela kwietnia. Do obsady nowej serii dołączą między innymi Ian McShane oraz Max von Sydow.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA