REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Harry Styles w Polsce! Jest nowa data koncertu w TAURON Arenie Kraków

Harry Styles w Krakowie! Artysta już za kilka miesięcy wpadnie do Polski - jego poprzedni występ z wiadomych przyczyn został przełożony na inny termin. Nareszcie poznaliśmy nową datę - występ odbędzie się TAURON Arenie Kraków już w lipcu. Trwa sprzedaż biletów na Ticketmasterze.

19.01.2022
20:00
harry styles tauron arena koncert polska bilety ticketmaster
REKLAMA

Harry Styles wreszcie wystąpi w Polsce - przekładany koncert odbędzie się 18 lipca 2022 w TAURON Arenie Kraków. Trasa "Love on Tour" miała rozpocząć się w kwietniu 2020 roku (pierwotnie koncert w naszym kraju był zaplanowany na 25 lutego 2021), jednak obostrzenia pokrzyżowały plany muzyków na całym świecie. Oczywiście, w tych czasach wciąż nie możemy być niczego pewni - staramy się jednak patrzeć w przyszłość z odrobiną optymizmu, wierząc, że tym razem cała trasa nareszcie się odbędzie ("Love on Tour" miało promować nowiutką wówczas płytę Stylesa, "Fine Line", której premiera odbyła się… w grudniu 2019 roku).

REKLAMA

Harry Styles w Polsce: koncert w Krakowie. Bilety i szczegóły trasy

Styles ogłosił nowe terminy występów na całym świecie - w sumie zawita do 32 miast. Trasa zakończy się w Ameryce Łacińskiej. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność na przełożone daty koncertów. Specjalni goście to: Mitski podczas trasy w Wielkiej Brytanii; Arlo Parks w Dublinie; Wolf Alice na wybranych europejskich koncertach; Koffee na wszystkich koncertach w Ameryce Łacińskiej. Bilety na koncert w Polsce możecie zdobyć tutaj.

Harry Styles w Polsce
REKLAMA

Harry Styles to multiplatynowy artysta, który jako piosenkarz debiutował w boysbandzie White Eskimo. W latach 2010-2016 był związany z One Direction, z którymi wydał w sumie pięć albumów. Po zawieszeniu działalności formacji rozpoczął karierę solową - debiutancki solo-album studyjny wydał w 2017 roku. Wspomniany krążek "Fine Line" przyniósł mu trzy nominacje do Grammy.

Harry Styles - koncert
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA