REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Piotr Adamczyk w akcji, czyli Tracksuit Mafia atakuje Hawkeye'a w nowym klipie z serialu

Nowy klip promujący serial "Hawkeye" nosi tytuł "Tracksuit Mafia" - widzimy w nim atakujący głównych bohaterów gang zbirów, którego liderem prawdopodobnie jest grana przez Piotra Adamczyka postać.

22.11.2021
16:42
hawkeye piotr adamczyk marvel tracksuit mafia-klip
REKLAMA

Premiera serialu "Hawkeye" odbędzie się już w tym tygodniu. Udział Piotra Adamczyka w serialu jest smaczkiem, który - nie ukrywajmy - pogłębia zainteresowanie polskich widzów i fanów MCU. Możemy się spodziewać, że nie będzie to występ ograniczony do kilku minut w jednym odcinku, na co wskazuje kilka szczegółów. Z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, że polski aktor gościł na oficjalnej premierze produkcji wraz z odtwórcami najważniejszych ról, twórcami serialu i samym Kevinem Feigem. Na czerwonym dywanie wywiad z nim przeprowadziło m.in. "Variety".

Choć część informacji dotyczących fabuły i roli poszczególnych postaci opiera się przede wszystkim na przypuszczeniach, nie ulega wątpliwości, że wiele wątków serialu Disney+ zaczerpnięto z komiksowej serii serii "Hawkeye" od Matta Fractiona i Davida Aji. Podsumowanie tego, co wiemy o występie polskiego aktora, znajdziecie tutaj.

REKLAMA

Hawkeye: Piotr Adamczyk w serialu Marvela. Tracksuit Mafia w nowym klipie

REKLAMA
Hawkeye: Piotr Adamczyk w serialu Marvela

W klipie widzimy, jak Tracksuit Mafia próbują wykurzyć Clinta i Kate z budynku, ciskając w okna koktajlami Mołotowa. Wśród wykrzykiwanych przez gangsterów haseł da się usłyszeć charakterystyczne dla członków grupy "bro". "That's all you've got? Come on, throw another one!" - krzyczy wreszcie bohater Adamczyka. Fakt, że pozostali członkowie gangu rzucają się, by mu pomóc, to kolejna sugestia, że może być on w istocie hersztem grupy.

W obsadzie serialu znaleźli się również Jeremy Renner, Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Brian d'Arcy James, Alaqua Cox, Julia Louis-Dreyfus i Florence Pugh. Mówi się też o powrocie Vincenta D'Onofrio.

Hawkeye: premiera dwóch pierwszych odcinków na Disney+ już 24 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA